این ماسک بی نظیر را برای پوست خود امتحان کنید!

مجموعه: سلامت, سلامت پوست ، مو و ناخن تعداد بازدید: 352
این ماسک بی نظیر را برای پوست خود امتحان کنید!

این ماسک بی نظیر را برای پوست خود امتحان کنید!

پرشین طب – سلامت پوست ، مو و ناخن | به گزارش پرشین طب؛ ماسک های بی نظیری برای پوست وجود دارد که هر کدام عملکرد متفاوتی را ایفا می کنند. پوست صورت از حساسیت زیادی برخوردار است، پس می بایست مراقبت بیشتری از آن کرد. چربی پوست صورت همیشه آزاد دهنده بوده است. خصوصا در خانمها که از حساسیت بیشتری نسبت به ظاهر خود نشان می دهند. راه های متفاوتی برای کاهش چربی صورت است که از گلاب بعنوان یکی از پاک کنند های طبیعی می توان نام برد.

مطلب مرتبط: پوست چرب خود را با گلاب درمان کنید

عسل نیز یکی از موادی غذایی مغذی است که می تواند برای از بین بردن و یا کم کردن چربی صورت استفاده شود. اما چگونه می توان از عسل بعنوان یک پاک کننده صورت استفاده کرد! ما در این نوشته می خواهیم راه آسان استفاده از این ماسک صورت را برای‌تان بگوییم.

بسیاری از متخصصین پوست، اثرات مفید عسل بر روی پوست را تایید کرده اند. عسل به آرامی ناخالصی ها را از بین برده، مقدار pH پوست را تنظیم کرده و سرشار از آنتی اکسیدان است.

چگونه صورت خود را با عسل بشوئیم؟

می توانید یک شیشه کوچک از عسل را در دستشویی قرار دهید. یک قاشق چای خوری عسل، را با کمی آب مخلوط کرده و صورت خود را بمدت ۱-۲ دقیقه ماساژ دهید. به عنوان یک ماسک است ۲۰ دقیقه، بعد شستشو دهید. می توانید بعد از آن مرطوب کنند بزنید. این کار را هر روز انجام دهید. در شب و صبح تکرار کنید.

منبع : hidoctor

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “این ماسک بی نظیر را برای پوست خود امتحان کنید!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار