دلایلی که باعث ترس از زایمان می شود!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 7
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 403
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3588
  • بازدید این ماه : 38576
  • بازدید کل : 6731613
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

ترس از زایمان

دلایلی که باعث ترس از زایمان می شود!

پرشین طب – بارداری و ازدواج | به گزارش پرشین طب؛ طبق تحقیقاتی که بعمل آمده است بیشتر زنان از زایمان هراس دارند. البته در این تحقیق مواردی که سبب شده است که زنان ترس را به خود راه دهند نیز مشخص شده است. راه موثری که می تواند این ترس شاید مضحک را از میان بردارد، شناخت این عوامل است. حال شما را با این عوامل آشنا خواهیم کرد.

از اینکه در هنگام زایمان کنترل اعصابتان را از دست بدهید، می ترسید

می‌ترسید که قبل از زایمان کنترل خود را از دست بدهید و داد و فریاد بزنید. به یاد دارید وقتی کوچک بودید از اینکه مبادا از چیزی بترسید، می‌‌ترسیدید. این موقعیت هم کمی به همان زمان شباهت دارد. اگر بدترین حالت را هم تصور کنیم، آنچه شاید شما را نگران کند، نگاه دیگران ( پرستار، پزشک و… ) است (اگر پدر فرزند آینده‌تان را حساب نکنیم).

نگران نباشید گروه پزشکی آنجاست که به شما اطمینان ببخشد. آن‌‌ها به دیدن زنانی با وضعیت مشابه شما و حتی بدتر نیز عادت دارند. همسرتان امکان دارد کمی از دیدن شما در این وضعیت – که در حال فریاد زدن یا فشار دادن تشک تخت هستید – شوکه و عصبی شود. چرا از او نخواهیم در این زمان کمی راه برود تا آرامشش را دوباره بدست بیاورد. اگر احساس می‌‌کنید باید جیغ بزنید، تردید نکنید؛ شما نه اولین نفر هستید که این کار را می‌‌کند و نه آخرین نفر.

از سزارین می‌‌ترسید

سزارین معایب خود را دارد: معمولا در هنگام تولد کودک، بیهوش هستیم، گاه تا یک هفته کودک در اتاقی دیگر نگهداری می‌‌شود، جای زخم و بخیه بر روی پوست باقی می‌‌ماند و… . با وجود روش‌‌های بدون درد در زایمان طبیعی همچون بی‌حسی اپیدورال، انجام دادن عمل سزارین بدور از منطق است، اما گاه پزشکتان برای حفظ سلامت شما و نوزادتان سزارین را توصیه می‌‌کند. خوشبختانه امروزه عمل سزارین نیز همانند دیگر بخش‌‌های پزشکی پیشرفت زیادی کرده است و به کمک مسکن‌‌ها می‌‌توان تا حد زیادی دردهای بعد از سزارین را کاهش داد. از ترس‌‌های خود با پزشکتان صحبت کنید.

از زایمان با فورسپس می ترسید

بارها به این اندیشیده‌اید که در صورت استفاده از ابزارهای مختلف در هنگام زایمان، امکان دارد که سر فرزند آینده‌تان دراز یا بدشکل شود. در وهله اول دقت کنید که فورسپس هم خانواده کلمه فورس به معنای قدرت و نیرو نیست؛ این کلمه به معنای جلوی سر است. دوم، باید بپذیریم که تمامی نوزادان به راحتی بدنیا نمی‌آیند و کمک گرفتن از ابزار مختلف برای خارج کردن آن‌‌ها از رحم الزامی است. از طرفی پزشکان امروزه به اندازه کافی در به کار بردن و انتخاب ابزار متناسب مهارت دارند. مطمئن باشید اگر سر نوزاد شما کمی کشیده است، کاملا طبیعی است و این اندازه و شکل رحم شماست که این فرم را به سر او داده است و نه ابزار کمک کننده در زایمان.

از معلول شدن بر اثر زایمان می‌‌ترسید

گاه به این می‌‌اندیشید، بعد از زایمان بر روی صندلی چرخدار نشسته‌اید. مطمئن باشید، در بی‌حسی اپیدورال به هیچ عنوان خطر معلول شدن فرد وجود ندارد. نخاع در مرکز ستون مهره‌‌ها قرار دارد و به وسیله لایه استخوانی ضخیم محافظت می‌‌شود.  متخصص بیهوشی داروی بیهوشی را به سخت شامه یا دوراماتر  – که خارجی‌ترین لایه پوشاننده سیستم عصبی مرکزی است – تزریق می‌‌کند.

از مرده به دنیا آمدن فرزندتان می‌‌ترسید

بدنیا آوردن نوزادی مرده، یکی از شایع ترین ترس‌‌های مادران آینده است. چرا که در جایی که زنی به یک کودک زندگی می‌‌بخشد، فکر کردن به مرگ طبیعی است. درست است که مادربزرگ‌‌های ما اولین تولد تمامی فرزندانی را که به دنیا آوردند، جشن نگرفتند؛ اما در زمان ما خیلی از مسایل– از جمله علم پزشکی – تغییر کرده است. با وجود این برای اطمینان و آرامش‌تان، تعداد دفعات حرکت فرزند آینده‌تان را یادداشت کنید. دقت داشته باشید، ریتم حرکت جنین‌‌ها متفاوت است. در صورت مشاهده تغییرات ناگهانی در ریتم حرکت جنین، سریعا با پزشک‌تان تماس بگیرید یا به اورژانس مراجعه کنید.

منبع : hidoctor

  • تعداد بازدید : 656
  • زمان انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۴
persianteb


*