چرا کم آبی برای بدن مضر است؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 38
  • تعداد کل مطالب : 4563
  • بازدید امروز : 7721
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 19760
  • بازدید این ماه : 177759
  • بازدید کل : 5982649
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

کم آبی برای بدن

چرا کم آبی برای بدن مضر است؟

پرشین طب – دانستنی های پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ شاید در طول یک روز کاری فراموش کنید که باید آب بخورید و پس از اینکه کارتان تمام شد و در مسیر برگشت به خانه هستید میبینید که مردم احساس خوبی در کنار شما ندارند به خصوص وقتی دهانتان را باز می کنید. کم آبی بدن سبب به وجود آمدن بوی بدن دهان می شود. آب دهان نقش بسیار مهمی در جلوگیری از رشد باکتری های دهان دارد. وقتی که بدن شما دچار کم آبی می شود میزان تولید آب دهان کم شده و همین باعث میشود که باکتری ها زمان لازم برای رشد را داشته باشند و رشد باکتری ها سبب به وجود آمدن بوی بد دهان می شود. پس بخاطر خودتان و اطرافیانتان بهتر است که آب بنوشید.

باعث می شود که هوس خوردن شیرینی کنید

وقتی که شما تشنه هستید ممکن است که احساس گرسنگی نیز به شما دست دهد به ویژه زمانی که در حال تمرینات ورزشی هستید. زمانی که شما مشغول تمرین هستید و حالت کم آبی دارید شما درحال استفاده از گلیکوژن می باشید (کربوهیدرات ذخیره شده) البته سریع تر از همیشه به همین خاطر به سرعت گلیکوژن کاهش پیدا می کند. بنابراین وقتی که تمرین شما تمام می شود بدنتان شدیدا هوس خوردن چیز شیرین را دارد تا بتواند برای انجام تمرین بعدی انرژی ذخیره کند.

تمرینات شما دچار مشکل خواهد شد

حتی اگر میزان کمی آب از دست بدهید نیز تمرینات شما دچار مشکل می شود. وقتی آب بدن شما ۲درصد کم می شود تمرینات شما تا ۱۰درصد نسبت به حالت معمول ضعیف تر خواهد بود. وقتی که شما آب بدن از دست می دهید عملکردتان بدتر از همیشه می شود. حتی تحمل فشار شما نیز کمتر می شود. مثلا اگر کاری را شش ساعته انجام دهید اما احساس می کنید که آن را در هشت ساعت انجام داده اید.

کم آبی برای بدن

کم آبی برای بدن

ممکن است سبب خشک شدن پوست شما شود

برای داشتن پوست سالم و شفاف بهتر است که همیشه آب مصرف کنید. استفاده کردن از آب بهترین روش برای حفظ سلامت پوست است. آب رسانی همیشه از داخل به خارج بوده است پس وقتی که آب بدن کم باشد ممکن است پوست بیشتر از همه آسیب ببیند. بهتر است که روزانه آب و کافئین مصرف نمایید به خصوص اگر عرق می کنید. چرا که عرق کردن هم آب بدن و هم کافئین را کاهش می دهد البته تعریق خود باعث داشتن پوست صاف و مرطوب می شود. در ضمن دوش آب ولرم به مدت پنج دقیقه نیز می تواند برای شما خوب باشد. البته بیشتر از آن سبب خشکی پوست می شود.

منبع : health

  • تعداد بازدید : 484
  • زمان انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۴
علی


*