چرا نوشیدنی زردچوبه فوق العاده برای بدن است!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 5
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 1957
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 72727
  • بازدید این ماه : 230726
  • بازدید کل : 6035616
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

نوشیدنی زردچوبه

چرا نوشیدنی زردچوبه فوق العاده برای بدن است!

پرشین طب – تغذیه و بیماری ها | به گزارش پرشین طب؛ طبق تحقیقات صورت گرفته کورکومینن موجود در زردچوبه باعث می شود که فعالیت های ژنتیکی به صورت صحیحی انجام شود و از این طریق احتمال به وجود آمدن سلول های سرطانی بسیار کم شود و سلول های سالم تولید شوند.

کورکومین همچنین در از بین بردن سلول های سرطانی نیز مفید است. این ترکیب می تواند مانع از رسیدن خون به سلول های سرطانی شود و همین امر جلوی رشد و تکثیر سلول های سرطانی را می گیرد.

کورکومین می تواند برای جلوگیری و درمان هرنوع سرطانی مفید باشد. برای مثال این ترکیب در درمان بیماری ویروس پاپیلومای انسانی می تواند موثر واقع شود.

زردچوبه برای سم زدایی از کبد

کبد می تواند در تولیدات و جریان صفرا که نقش پاک کنندگی را برای کبد ایفا می کند بسیار موثر باشد و علاوه بر آن با تاثیر روی یاخته های کبدی شما می تواند سموم را از این عضو خارج نماید.

زردچوبه و مقابله با آلزایمر

به گفته ی دکتر بهارات آگاروال بی محقق و نویسنده در تحقیقی به نام تاثیر ادویه جات در پیشگیری از سرطان و بیماری های مزمن، زردچوبه برای درمان بیماری آلزایمر بسیار مفید است. چرا که بیماری آلزایمر نیز از نوعی عامل التهابی به نام آمیلوئید ایجاد می شود و کورکومین در برابر این التهاب بسیار موثر است.

البته دانشمندان و محققان همچنان در حال تحقیق و آزمایش روی تاثیرات کورکومین در بیماری آلزایمر هستند.

نوشیدنی زردچوبه

نوشیدنی زردچوبه

زردچوبه برای سلامت قلب

تحقیقات زیادی در مورد نقش زردچوبه در سلامت قلب صورت گرفته است.

در یک مطالعه در مجله ی آمریکایی قلب و عروق گفته شد که عصاره ی زردچوبه در کاهش ۵۶ درصدی بای پاس عروق کرونر و خطر حمله قلبی موثر است.

ممطالعه ی دیگری که در این زمینه شد این بود که مصرف کورکومین می تواند به اندازه ی یک ورزش هوازی برای زنانی که دچار یائسگی هستند موثر باشد و برای اینکه تاثیرات این ماده را ببینید باید به صورت روزانه دوز مشخصی از آن مصرف شود.

البته باید بگوییم که ورزش همیشه برای سلامت بدن لازم است و این مطالعه فقط برای نشان دادن قدرت این ادویه در سلامت بدن بود.

منبع : dailyhealthpost

  • تعداد بازدید : 427
  • زمان انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۴
علی


*