چه زمانی برای کوتاه کردن ناخن نوزاد مناسب است؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 18
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 9647
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 80417
  • بازدید این ماه : 238416
  • بازدید کل : 6043306
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

ناخن نوزاد

چه زمانی برای کوتاه کردن ناخن نوزاد مناسب است؟

پرشین طب – سلامت کودکان | به گزارش پرشین طب؛ کوتاه کردن ناخن باید بصورت ماهانه انجام گیرد تا از مشکلاتی پوستی در امان باشیم. اما در این میان باید ناخن های نوزادان بصورت مرتب تر و در مدت زمان کوتاهی گرفته شود. برخی از مادران به دلیل حساسیت زیاد نمی توانند این کار را بدرستی انجام دهند. در این نوشته می خواهیم شما را در بازه زمانی مناسب برای این کار آشنا کنیم.

به طور طبیعی ناخن انگشتان کوچک دست سریعتر از سایر ناخنها رشد می کند و به همین دلیل شاید مجبور شوید در هفته تا چند بار ناخن این انگشتها را کوتاه کنید. در مقابل ناخن انگشت شصت رشد کندتری دارد.

چگونه ناخن را کوتاه کنیم بدون آنکه آسیبی به انگشت نوزاد وارد شود؟

بسیاری از والدین نسبت به کوتاه کردن ناخن انگشتان نوزاد حساسیت زیادی دارند تا آنجاکه برخی از آنها از ترس وارد آوردن لطمات ناخواسته به انگشت نوزاد از این کار منصرف نمی شود. بهترین زمان برای انجام این کار زمانی است که نوزاد خواب است. همچنین پس از حمام کردن نوزاد، یعنی زمانی که ناخنهای او نرم تر از سایر اوقات است از دیگر زمانهای مناسب برای کوتاه کردنشان به شمار می آید.

این کار را باید در جایی انجام دهید که نور کافی وجود داشته باشد. در واقع ناخنهای نوزاد به اندازه کافی کوچک است و اگر قرار باشد کوتاه کردنشان را در جایی کم نور انجام دهید همه چیز مهیای آسیب وارد آمدن به پوست نوزاد خواهد بود. برای کوتاه کردن ناخن نوزاد حتما باید از ناخن گیر مخصوص نوزاد استفاده کنید. این ناخن گیرها لبه های تیز به مراتب کوچکتر و ظریف تری نسبت به ناخن گیرهای معمولی دارند و به همین دلیل کار با آنها برای والدین نیز راحت تر خواهد بود. ناخن گرفتن را با انحنای ملایم و مطابق با قوس محسوس سر انگشتان انجام دهید.

و اگر ناخواسته در حین گرفتن ناخن انگشتان نوزاد جراحت کوچکی همراه با چند قطره خون ایجاد کردید؟

در این صورت به هیچ وجه نگران نباشید. این اتفاقی است که ممکن است برای هر نوزاد یا فرد بزرگسالی روی دهد. تنها کاری که باید انجام دهید شستشوی ناخن با آب سرد و سپس خشک کردن آن با پارچه ای تمیز است. سعی کنید پارچه را برای لحظاتی بر روی نقطه مورد نظر فشار دهید تا خونریزی آن پس از چند دقیقه کاملا متوقف شود.

هیچ گاه تلاش نکنید از بانداژ یا پوششهایی شبیه آن استفاده کنید چون نوزاد لحظاتی بعد دست خود را به سمت دهان خواهد برد که این کار می تواند مشکلاتی را برای سلامتی اش به همراه داشته باشد.

منبع : ninisite

  • تعداد بازدید : 891
  • زمان انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
persianteb


*