زگیل چیست + شناخت انواع زگیل

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 36
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 14043
  • بازدید دیروز : 10075
  • بازدید این هفته : 67110
  • بازدید این ماه : 225109
  • بازدید کل : 6029999
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

زگیل ، ذرمان زگیل ، زگیل مسطح

زگیل چیست + شناخت انواع زگیل

درمان گیاهی زگیل عکس زگیل درمان زگیل با شیره انجیر می خواهیم در این نوشته در مورد انواع زگیـل مطالبی را برای شما تهیه و ارائه کنیم ، زگیـل چیست و چند نوع زگیـل داریم؟ در صورتی که می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید به شما عزیزان همیشه همراه توصیه می کنیم تا انتهای نوشته با پرشین طب همراه باشید.

زگیل ، ذرمان زگیل ، زگیل مسطح

زگیل چیست

در مورد زگیل

زگـیل یک بیماری پوستی ویروسی است که بر روی اندام های مختلف بدن مانند دست و پا می تواند شکل بگیرد. زگـیل انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع زگیـل ها روش های درمانی بهبود آن توسط پزشکان پیشنهاد می گردد. نظر به شیوع روز افزون زگیـل و اثرات منفی ان مطالبی هرچند خلاصه در رابطه با زگیـل (wart ) ارائه میگردد. زگـیل های مسطح معمولا بدون درد هستند و به مرور زمان خودشان از بین می روند. اگر تعداد این زگیل ها کم و سایزشان کوچک باشد، معمولا به هیچ درمانی نیاز نخواهند داشت. ولی اگر زگیل ها باعث اذیت بیمار شوند می توانند با راهکارهای موثری که ارائه می شود به درمان آن بپردازید.

زگیل ، ذرمان زگیل ، زگیل مسطح

انواع زگیل ها:
زگیل کف پا (Plantar warts) :
این نوع از زگیـل عموما رنگ گوشت بدن و یا قهوه ای روشن بوده که همراه آنها رگ های خونی لخته شده (نقاط سیاه) نیز وجود دارد.

زگیل های مسطح (Flat warts) :
این نوع زگیـل ها در کودکان و نوجوانان شایع تر از بزرگسالان می باشد. زگـیل های مسطح نرم تر، صاف تر و کوچک تر از انواع دیگر زگیل بوده و عموما برروی صورت ظاهر می شوند. همچنین این زگیل ها بر روی پاها، بخصوص در زنان ظاهر می شود.

زگیل ، ذرمان زگیل ، زگیل مسطح

زگیل تناسلی(Genital warts) :
این نوع زگیـل ها در نواحی آلت تناسلی و مقعد ظاهر می شوند. این زگـیل ها شبیه زائده های کوچک رنگ گوشت یا صورتی و یا قرمز می باشند. این زگیـل ها می توانند شبیه تکه های بسیار کوچک گل کلم بوده و یا آنقدر ریز باشند که دیده نشوند. این زگیل ها عموما در خوشه های ۳ و ۴ تایی ظاهر شده و قادر به رشد و پخش سریع هستند. زگـیل های تناسلی عموما دردناک نبوده، هرچند می توانند باعث دردی معتدل، خونریزی و خارش گردند. عفونت HPV معمول ترین عفونت مقاربتی در آمریکای شمالی بوده و بعضی از انواع آن در خانم ها باعث سرطان دهانه رهم می شود.

چه کسانی مبتلا به زگیل می شوند ؟
هرکسی ممکن است زگیـل بگیرد اما بعضی از افراد نسبت به دیگران در خطر بیشتری برای آلودگی به عفونت ویروس پاپیلومای انسانی می باشند. این افراد شامل: افرادیکه ناخن خود را می جوند و یا ریشه ناخنشان را می کنند.
افرادیکه سیستم ایمنی ضعیفی دارند.
در کودکان زگیـل ها اغلب بدون درمان خاصی برطرف می شوند. متخصصان پوست میبایست زگیلی که درد دارد، کودک را اذیت می کند و یا سریعا رشد می نماید، درمان نمایند.

زگیل ، ذرمان زگیل ، زگیل مسطح

زگیل ها چگونه درمان می شوند ؟
در اکثر موارد، زگیـل های روی پوست بی ضرر و بی خطر بوده و بدون درمان برطرف می شوند. بااینحال، زگـیل های تناسلی می بایست توسط پزش بررسی شوند. بعضی اوقات، زگیـل بعد از درمان بازگشت کرده و بیشتر از یک نوع درمان برای نابودی آن لازم است. هرچند پزشکان اقدام به درمان سریع زگـیل ها می نمایند، اما بعضی از انواع زگـیل به چندین نوع و یا جلسه درمان برای درمان کامل نیاز دارند.

این درمان ها شامل:
منجمد کردن در این نوع درمان، پزشک از نیتروژن مایع برای منجمد کردن زگیـل استفاده می نماید. در این درمان تاولی دور زگیـل ظاهر شده و حدود یک هفته بعد از آن زگـیل می افتد.کانتاریدین در این نوع درمان، پزشک نوعی عصاره خاص از blister beetle را جدا کرده و برروی زگـیل می گذارد. بعد از گذاشتن کانتاریدان، ناحیه را با باند می پوشانند. تاول ناشی از عصاره پوست روی زگـیل را برداشته و در نتیجه پزشک قادر به برداشتن بخش مرده زگیـل می باشد.

سایر داروها این داروها شامل بلئوسمین، که دارویی تزریقی است بوده و داخل زگیـل تزریق می شود تا ویروس را بکشد و آلدارا دارویی که برای ایمن درمانی (immunotherapy) استفاده می شود و در شکل کرم موجود است نیز از دیگر این داروهاست. هرچند آلدرادا برای درمان زگیـل تناسلی استفاده می شود، اما در انواع دیگر زگـیل ها نیز موفقیتی نسبی داشته است.

جراحی جزئی زمانی که زگیـل ها با روش های دیگر درمان نشدند، از جراحی برای برداشتن زگـیل استفاده می شود. ریشه زگـیل با استفاده از سوزن الکتریکی یا کرایوسورجری (منجمد کردن عمیق) نابود می شود.جراحی لیزری در این روش از تشعشع قوی نور برای سوزاندن و نابود کردن بافت زگیـل استفاده می شود.

زگیل

  • تعداد بازدید : 33
  • زمان انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۶
persianteb


*