استرس چیست + اثرات استرس مزمن

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4605
  • بازدید امروز : 2325
  • بازدید دیروز : 18796
  • بازدید این هفته : 21121
  • بازدید این ماه : 314969
  • بازدید کل : 6597259
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

استرس ، درمان استرس ، کنترل استرس

استرس چیست + اثرات استرس مزمن

استرس زیاد مضرات استـرس بر بدن مضرات استـرس شدید می خواهیم در این نوشته در مورد استـرس و اثرات مخرب آن بر بدن صحبت کنیم ، می دانیم که استـرس می تواند اثرات مخربی بر روی بدن انسان داشته باشد و یکی از تهدید های جدی برای سلامت روح و جسم می باشد ، در صورتی که می خواهید در این باره بیشتر بدانید با پرشین طب همراه باشید.

استرس ، درمان استرس ، کنترل استرس

استرس چیست

در مورد استرس

استـرس روش بدن برای پاسخگویی به هر گونه تقاضا یا تهدید است. هنگامی که احساس خطر می کنید، واقعی یا خیالی، سیستم دفاعی بدن به سرعت عمل کرده و واکنش “مبارزه یا پرواز” و یا “پاسخ استرس” انجام می دهد. پاسخ استرس راه محافظت بدن از شما است. هنگامی که به درستی کار می کنید، این پاسخ به شما کمک می کند تا تمرکز کرده، پر انرژی و هشیار باشید. در شرایط اضطراری، استـرس می تواند زندگی شما را نجات دهد – به عنوان مثال، به شما قدرت بیشتری می دهد تا از خود دفاع کنید، یا به شما کمک می کند تا از ترمز استفاده کنید و از تصادف جلوگیری کنید.

– استرس همچنین می تواند شما را برای رسیدن به چالش ها کمک کند. استرس چیزی است که به شما در هنگام ارائه در محل کار کمک می کند، تمرکز شما را در هنگام بازی زیاد می کند، و هنگامی که در حال تماشای تلویزیون هستید، شما را به سمت درس خواندن برای امتحان سوق می دهد. اما فراتر از این، اسـترس مفید نیست و به سلامتی شما، خلق و خوی شما، بهره وری شما، روابط شما و کیفیت زندگی شما آسیب می رساند.

استرس ، درمان استرس ، کنترل استرس

اثرات استرس مزمن
– سیستم عصبی شما در تشخیص بین تهدیدات احساسی و فیزیکی بسیار خوب نیست. اگر در مورد بحث با یک دوست، یک فرصت کاری یا کوهی از صورتحساب که به شما تحمیل شده است خیلی استرسی می شوید، بدن شما می تواند مانند یک مشکل واقعی در زندگی مانند مرگ واکنش نشان دهد. و هر چقدر سیستم اسـترس اضطراری شما فعال تر باشد، آسان تر می توان آن را فعال کرد و سخت تر می توان آن را خاموش کرد

– اگر تمایل دارید اغلب با استرس مواجه شوید، همانطور که بسیاری از ما در جهان امروز مواجه می شویم، بدن شما اغلب در شرایط وضعیت شدید فشار قرار خواهد گرفت. و این می تواند به مشکلات جدی سلامتی منجر شود.

– استـرس مزمن تقریبا هر سیستم بدن را مختل می کند. اسـترس مزمن می تواند سیستم ایمنی بدن را سرکوب، سیستم های گوارش و تولید مثل را صدمه بزند، خطر حمله قلبی  و سکته را افزایش دهد و روند پیری را سریع تر کند. حتی می تواند مغز را دوباره تنظیم کرده و شما را به اضطراب، افسردگی و سایر مشکلات سلامت روان آسیب پذیرتر کند.

استرس ، درمان استرس ، کنترل استرس

مشکلات سلامتی که با استرس ایجاد یا تشدید می شوند:
افسردگی و اضطراب
درد
مشکلات خواب
بیماری های خود ایمنی
مشکلات گوارشی
بیماری های پوستی مانند اگزما
بیماری قلبی
مشکلات وزن
مسائل مربوط به تولید مثل
مشکلات فکر و حافظه

استرس

  • تعداد بازدید : 81
  • زمان انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۶
persianteb


*