کارهایی که یک دوست صمیمی می تواند برای من انجام دهد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 15
  • تعداد کل مطالب : 4560
  • بازدید امروز : 6732
  • بازدید دیروز : 10359
  • بازدید این هفته : 6732
  • بازدید این ماه : 164731
  • بازدید کل : 5969621
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

دوست صمیمی

کارهایی که یک دوست صمیمی می تواند برای من انجام دهد

پرشین طب – سلامت معنوی | به گزارش پرشین طب؛ همه ما دوست های زیادی داریم که از داشتن آنها به خود می بالیم. حال اینکه هر کسی از دوستان خود انتظارات متفاوتی دارند! شما چگونه اید؟ زیاده خواه یا …؟! این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید یک دوست خوب و صمیمی چه کارهایی می تواند برایت انجام دهد

به من برای شروع دوباره کمک می کند

من برای ترک اعتیاد به الکل به مدت سی روز در یک مرکز ترک بستری بودم در این مدت همسر من از لحاظ احساسی مرا حمایت کرد و همچنین از لحاظ اقتصادی و کارهای خانه را نیز انجام می داد. این کارها زمان زیادی می برد. دوستان من نیز در تمیز کردن خانه ی من کمک کردند و زمانی که من بازگشتم همه چیز مرتب بود. این یک شروع خوب و دوباره برای من بود.

کمک به من زمانی که هیچ پشتوانه ای نداشتم

پس از اینکه مادر من فوت کرد مراسم خاکسپاری او در کمتر از ۷۲ ساعت در نیوجرسی شهری که او بیشتر عمرش در آنجا زندگی کرده بود باید برگزار می شد. دو تن از بهترین دوستان دبیرستان من با شنیدن این خبر تمام کارهای خود را لغو کرده و ساعت ها رانندگی کردند تا خود را به من برسانند. من هرگز پیشبینی اینهمه حمایت را از طرف آنها نداشتم.

همراهی کردن من زمانی که من جدا شده بودم

زمانی که من طلاق گرفتم دوستم مرا به خانه اش دعوت کرد. من بسیار آشفته بودم. ساعت ها در خواب بودم و زمانی که بیدار می شدم نیز گریه می کردم و او همیشه به من این اجازه را میداد و زمانی که من احساس نیاز عاطفی می کردم او در کنارم بود.

دوست صمیمی

دوست صمیمی

وقتی دوستانم به من کمی زمان می دادند

من هیچوقت این محبت دوستم که در بیست سال پیش انجام داد را از یاد نمی برم. دوستم سوزان چهار ساعت را در قطار سپری می کرد تا پیش من بیاید و از کودک من که بیماری آبله مرغان گرفته بود مراقبت می کرد. همچنین همسرم در بیمارستان بود و آنها به من اجازه ی این را دادند که چند ساعتی به خودم بها بدهم و از مشغله های اضافی دور باشم.

وقتی که من شدیدا به کمک نیاز داشتم

چهار سال پیش من دچار بیماری ذات الریه شدم، نه ماشین داشتم و نه غذا. من در یک منطقه ی روستایی زندگی می کردم که وسایل نقلیه ی عمومی برای رفتن به خرید و دکتر نداشت. رز صاحب هانه ی من که چند ماهی می شد با هم دوست هستیم وضعیت مرا دیده بود. شب با لباس خواب پیش من آمد و گفت که از وقتی به رخت خواب رفته ام نتوانستم به تو فکر نکنم. او یک ظرف غذا نیز با خود آورده بود. مدتی از من مراقبت کرد و هفته ی بعد نیز ماشینش را به من قرض داد تا من نزد پزشک بروم و همچنین مایهتاج خانه ام را خریداری کنم. بسیاری از افراد می خواهند که مشکلت را بیان کنی اما رز بدون اینکه من حرفی بزنم مشکل مرا دید و آن را حل کرد.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 417
  • زمان انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۴
علی


*