راه هایی برای داشتن شکم صاف

مجموعه: اختصاصی سایت, سلامت, ورزش و تناسب اندام تعداد بازدید: 275
راه هایی برای داشتن شکم صاف

راه هایی برای داشتن شکم صاف

پرشین طب – ورزش و تناسب اندام | به گزارش پرشین طب؛ پیشنهاد می کنم که پیاده روی و صحبت کردن خود را به همراه یک دوست انجام دهید. اینکه این تصمیم را با یک دوست بگیرید، باعث می شود که شما در انجام فعالیت های ورزشی خود مسمم تر باشید و احتمال اینکه برنامه خود را از یاد ببرید کمتر می شود.

انجام تمرینات کاردیو را فراموش نکنید

اگر شما واقعا قصد دارید که چربی های شکم خود را بسوزانید، باید بدانید که تمرینات هوازی می تواند تاثیر بسیار زیادی روی چربی های شکم شما داشته باشد. این تمرینات می تواند ۶۷ درصد بیشتر نسبت به تمرینات قدرتی کالری سوزی کند و همچنین باعث مقابله با مشکلات در ناحیه ی شکم می شود.

مصرف فیبرها را در رژیم غذایی خود بالا ببرید

توصیه می کنیم که روزانه ۱۰ گرم فیبر در رژیم غذاییتان باشد، این کار باعث می شود که ۴درصد از چربی های شکم شما کمتر شود. بهترین منابع برای تامین فیبر مورد نیاز میوه و سبزیجات تازه، حبوبات، غلات سبوس دار است.

اول از همه سفارش غذا دهید

به خاطر داشته باشید که وقتی به رستوران می روید اول از همه سفارش دهید. این کار باعث می شود که غذای شما زودتر آماده شود و شما کمتر احساس گرسنگی داشته باشید و پرخوری نکنید.

تمرین مناسب برای شکم شما

روی زمین بخوابید و دست هایتان را کشیده قرار دهید و کف دست ها روی زمین قرار گیرد. پاهایتان را بالا برده و در زاویه ی ۹۰ درجه قرار دهید. سعی کنید که ماهیچه های شکمتان جمع شوند. به آرامی پای راست خود را به سمت پایین بیاورید و سعی کنید که شانه هایتان تکان نخورید. سپس پایتان را بالا آورده و این تمرین را برای پای چپ خود نیز تکرار کنید. ۲۰ بار این تمرین را ادامه دهید.

جارو کردن

شاید برایتان جالب باشد که جارو کردن می تواند یک تمرین بسیار خوب برای ماهیچه های شکم شما باشد. شما با انجام اینکار شکم صاف و خانه ای تمیز خواهید داشت.

مصرف زیاد نمک

یادتان باشد که خوردن بیش از حد نمک در وعده های غذایی تان سبب می شود که احتباس آب در بدن شما زیاد شود و همین مسئله سبب افزایش وزن شما خواهد بود. پس بهتر است یک جایگزین برای آن پیدا کنید.

رژیم غذایی خود را غرق آووکادو کنید

این گیاه حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب اشباع نشده است که منجر به جلوگیری از افزایش قند خون شما می شود و از بیشتر شدن چربی های شکم شما جلوگیری می کند. این میوه می تواند در رژیم غذایی همه بیاید.

نوشیدنی های گازدار را کنار بگذارید

استفاده از این نوشیدنی ها باعث نفخ در شما می شود، بهتر است که از چای سرد بدون قند استفاده نمایید.

شکم صاف

شکم صاف

مصرف الکل را کنار بگذارید

استفاده ی بیش از اندازه از نوشیدنی های الکلی سبب می شود تا کورتیزول زیادی ترشح شود که همین امر باعث به وجود آمدن چربی در سرتاسر شکم شما می شود. شما با استفاده از نوشیدنی های الکلی مقدار زیادی چربی به بدن خود اضافه می کنید.

قایق رانی

قایق رانی یکی از بهترین ورزش هایی است که می تواند شکم شما را صاف کرده و همچنین برای بالاتنه ی شما بسیار خوب است وتوصیه می شود.

خوردن دانه های آفتاب گردان

دانه های آفتابگردان سرشار از اسیدهای چرب اشباع نشده است که می توانید آنها در رژیم غذایی خود و سالاد هایی که می خورید اضافه نمایید.

منبع : blogs.naturalnews

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “راه هایی برای داشتن شکم صاف”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار