چند راه پیاده روی که زندگی مرا تغییر داد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 7
  • ورودی گوگل : 31
  • تعداد کل مطالب : 4600
  • بازدید امروز : 5711
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 28417
  • بازدید این ماه : 242325
  • بازدید کل : 6524615
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

چند راه پیاده روی

چند راه پیاده روی که زندگی مرا تغییر داد

پرشین طب – سلامت روح و روان | به گزارش پرشین طب؛ آیا تابحال شده برای چند روز احساس ناراحتی شدید کنی؟ یا احساس شکست بدون اینکه هیچ دلیل خاصی داشته باشد؟ در این وضعیت بهترین راه حل برای من این است که از جایم بلند شوم و به مدت ۱۵ دقیقه پیاده روی کنم. این کار باعث می شود که تمرکز من بالاتر رفته و احساس بهتری داشته باشم. با پیاده روی حس می کنم که ناراحتی ها از من دور می شوند. من وقتی پیاده روی می کنم به این فکر می کنم که هیچ چیز در دنیا ارزش نگرانی بیش از حد را ندارد. وقتی که من راه می روم مشکلاتم را حل می کنم و به این فکر می کنم که هیچ چیز نمی تواند مانع من شود.

خلاقیت

زمانی که من شروع به پیاده روی می کنم، به ذهنم استراحت می دهم و میگذارم که برای خودش گردش کند و من فقط به مردم و منظره ها نگاه می کنم. زمانی که من درگیر یک موضوع مانند نوشتن چیزی و یا شروع یک برنامه جدید ورزشی می شوم. بهترین کاری که به ذهنم می رسد این است که بلند شوم کفش های مخصوص دویدنم را بردارم و شروع به پیاده روی کنم. این گونه مطمئنم که بعد از مدتی شخصی و یا فکر خوبی درمورد مشکلم به ذهنم می رسد. اینکه شما ذهنتان را آزاد می گذارید کار بسیار خوبی است و سبب می شود که به زودی ایده ی جالبی به ذهنتان وارد شود.

ریکاوری کردن

برای سال ها، من مشغول کار طاقت فرسایی از نظر فیزیکی بودم. پیاده روی برای من یک فرصت بود تا به خودم بیشتر رسیدگی کنم و به تمرین بپردازم. به یاد دارم روزی که سخت کار کرده بودم و تصمیم داشتم که به پیاده روی بروم بدنم به من می گفت نه! اما من بی توجه به این پیام منفی ورزشم را انجام دادم و چیزی که اتفاق افتاد بسیار جالب بود. من شروع به عرق ریختن کردم بدون اینکه به مفاصلم فشار بیاورم. من احساس طراوت و سرزندگی می کردم و این فقط بخشی از حس خوب من بود. و نکته ی بهتر اینکه من با ۴۰ دقیقه پیاده روی کردن به اندازه ی ۲۵ دقیقه دویدن کالری سوزاندم و این ۱۵ دقیقه ی اضافه باعث شد که من از نظر ذهنی خودم را ریکاوری و بازیابی کنم.

چند راه پیاده روی

چند راه پیاده روی

مردم

من زمان پیاده روی کردن با بسیاری از مردم صحبت می کنم، مردمی که در شهرها و مکان های جدید می بینم. در حقیقت من با یکی از دوستان خوبم در پیاده روی آشنا شدم و همانطور که مشغول گام برداشتن بودیم درمورد مسائل مختلف نیز صحبت می کردیم. صحبت هایی که شاید غیر از آن زمان در ساعت دیگری وقت برای گفتنش نبود و چیزی که جالب است این است که این شخص الان یکی از افراد مهم در زندگی من است.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 627
  • زمان انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۴
علی


*