چند راه پیاده روی که زندگی مرا تغییر داد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 20
  • ورودی گوگل : 284
  • تعداد کل مطالب : 3420
  • بازدید امروز : 8386
  • بازدید دیروز : 23261
  • بازدید این هفته : 65640
  • بازدید این ماه : 436650
  • بازدید کل : 6162623
کرم ضدجوش پوست چرب

کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

– فرمول بهینه و کامل درمانی مناسب پوست های آکنه ای, لایه بردار بدون التهاب و قرمزی به دلیل وجود همزمان AHA و BHA, دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056

این محصول علاوه بر اثر پاک‌کنندگی بسیار خوب، بدون آنکه به پوست آسیب برساند موجب تمیزی و شفاف شدن و درمان براقی و جوش پوست می‌شود. این کرم حاوی آب اون، زینک گلوکونات و cucurbita pepo (تنظیم کننده ترشح چربی)، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید(لایه بردار)، آلفابیزابولول (ضدالتهاب)، vit B6 (تقویت کننده اثرات زینک گلوکونات)، کپسول های جاذب چربی می باشد.دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056


برای مشاهده توضیحات کامل کلیک کنید.

قیمت : 56000 تومان

چند راه پیاده روی

چند راه پیاده روی که زندگی مرا تغییر داد

پرشین طب – سلامت روح و روان | به گزارش پرشین طب؛ آیا تابحال شده برای چند روز احساس ناراحتی شدید کنی؟ یا احساس شکست بدون اینکه هیچ دلیل خاصی داشته باشد؟ در این وضعیت بهترین راه حل برای من این است که از جایم بلند شوم و به مدت ۱۵ دقیقه پیاده روی کنم. این کار باعث می شود که تمرکز من بالاتر رفته و احساس بهتری داشته باشم. با پیاده روی حس می کنم که ناراحتی ها از من دور می شوند. من وقتی پیاده روی می کنم به این فکر می کنم که هیچ چیز در دنیا ارزش نگرانی بیش از حد را ندارد. وقتی که من راه می روم مشکلاتم را حل می کنم و به این فکر می کنم که هیچ چیز نمی تواند مانع من شود.

خلاقیت

زمانی که من شروع به پیاده روی می کنم، به ذهنم استراحت می دهم و میگذارم که برای خودش گردش کند و من فقط به مردم و منظره ها نگاه می کنم. زمانی که من درگیر یک موضوع مانند نوشتن چیزی و یا شروع یک برنامه جدید ورزشی می شوم. بهترین کاری که به ذهنم می رسد این است که بلند شوم کفش های مخصوص دویدنم را بردارم و شروع به پیاده روی کنم. این گونه مطمئنم که بعد از مدتی شخصی و یا فکر خوبی درمورد مشکلم به ذهنم می رسد. اینکه شما ذهنتان را آزاد می گذارید کار بسیار خوبی است و سبب می شود که به زودی ایده ی جالبی به ذهنتان وارد شود.

ریکاوری کردن

برای سال ها، من مشغول کار طاقت فرسایی از نظر فیزیکی بودم. پیاده روی برای من یک فرصت بود تا به خودم بیشتر رسیدگی کنم و به تمرین بپردازم. به یاد دارم روزی که سخت کار کرده بودم و تصمیم داشتم که به پیاده روی بروم بدنم به من می گفت نه! اما من بی توجه به این پیام منفی ورزشم را انجام دادم و چیزی که اتفاق افتاد بسیار جالب بود. من شروع به عرق ریختن کردم بدون اینکه به مفاصلم فشار بیاورم. من احساس طراوت و سرزندگی می کردم و این فقط بخشی از حس خوب من بود. و نکته ی بهتر اینکه من با ۴۰ دقیقه پیاده روی کردن به اندازه ی ۲۵ دقیقه دویدن کالری سوزاندم و این ۱۵ دقیقه ی اضافه باعث شد که من از نظر ذهنی خودم را ریکاوری و بازیابی کنم.

چند راه پیاده روی

چند راه پیاده روی

مردم

من زمان پیاده روی کردن با بسیاری از مردم صحبت می کنم، مردمی که در شهرها و مکان های جدید می بینم. در حقیقت من با یکی از دوستان خوبم در پیاده روی آشنا شدم و همانطور که مشغول گام برداشتن بودیم درمورد مسائل مختلف نیز صحبت می کردیم. صحبت هایی که شاید غیر از آن زمان در ساعت دیگری وقت برای گفتنش نبود و چیزی که جالب است این است که این شخص الان یکی از افراد مهم در زندگی من است.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 272
  • زمان انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۴
علی


*

تی شرت محرم
تیشرت محرم