جوان‌سازی واژن به کمک لیزر چگونه است؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 22
  • تعداد کل مطالب : 4531
  • بازدید امروز : 20802
  • بازدید دیروز : 21463
  • بازدید این هفته : 98456
  • بازدید این ماه : 357700
  • بازدید کل : 5691778
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

جوان‌سازی واژن

جوان‌سازی واژن به کمک لیزر چگونه است؟

پرشین ظب – سلامت بانوان | به گزارش پرشین طب با افزایش سن و زایمان ساختار واژن دچار تحول می شود از این رو خیلی از افراد سعی دارند تا واژن خود را به شکل اولیه برگردانند ، شاید بتوان گفت که بازگشت به شکل اولیه ممکن نیست ولی به کمک جراحی واژینوپلاستی یا روش‌ غیرتهاجمی واژینوپلاستی لیزری می تواند ساختار واژن را تا حد زیادی اصلاح کرد. در این نوشته در مورد جوان‌سازی واژن به کمک لیزر توضیحات بیشتری می دهیم.

واژینوپلاستی لیزری
لیزر برای کمک به خانم‌ها در رده‌های سنی متفاوت و خصوصاً خانم‌هایی که در دوره‌ی یائسگی هستند کابرد دارد. واژینوپلاستی لیزری شامل به کارگیری لیزر CO2 فرکشنال و وجه جراحی لیزر است. این روش نوعی از جوان‌سازی است که از لحاظ کارکردی باعث بهبود واژن شده و در نتیجه رضایت آمیزشی متقاضی را به همراه خواهد داشت.

چه کسانی برای استفاده از واژینوپلاستی لیزری مناسب هستند؟
اگر رضایت فرد از آمیزش جنسی به شدت افت کرده یا در واژن احساس سوزش و نارحتی می‌کند احتمالاً می‌تواند از مزایایی جوان‌سازی لیزری واژن بهره ببرد. خشکی واژن و همچنین احساس درد هنگام مقاربت نیز می‌توانند از نشانه‌های دیگر باشند.

مزایا
مزیت استفاده از لیزر نسبت به جراحی تهاجمی در این است که لیزر از تهاجم کمتری برخوردار است. علاوه بر آن استفاده از لیزر بدون خون‌ریزی است، ریکاوری آن سریع‌تر است و همچنین برای جوان‌سازی لیزری به اصلاح با تیغ یا بی‌هوشی نیازی نخواهد بود.

چرا باید از جوان‌سازی لیزری واژن استفاده کرد؟
لیزر واژن راهی ایده‌آل برای کمک به رسیدن واژن به PH مناسب و برطرف کردن مشکلاتی مانند آتروفی، خشکی و سوزش واژن است. به کمک لیزر واژن می‌توان ساختار واژن را بدون نیاز به جراحی به مقدار زیادی بهبود داد. از دیگر مواردی که جوان‌سازی لیزری را به عملی مناسب تبدیل کرده است بدون درد بودن آن است. علاوه بر این جوان‌سازی لیزری بسیار سریع است و حدوداً به ۵ دقیقه وقت نیاز دارد و فرد نهایتاً پس از ۵ روز می‌تواند آمیزش جنسی داشته باشد.

منبع : alodoctor

 

  • تعداد بازدید : 2,828
  • زمان انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۴
persianteb


*