کمر باریک می خواهید؟ این دو تمرین فوق العاده هستند!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 32
  • ورودی گوگل : 212
  • تعداد کل مطالب : 3426
  • بازدید امروز : 1001
  • بازدید دیروز : 26743
  • بازدید این هفته : 113430
  • بازدید این ماه : 484440
  • بازدید کل : 6210413
کرم ضدجوش پوست چرب

کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

– فرمول بهینه و کامل درمانی مناسب پوست های آکنه ای, لایه بردار بدون التهاب و قرمزی به دلیل وجود همزمان AHA و BHA, دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056

این محصول علاوه بر اثر پاک‌کنندگی بسیار خوب، بدون آنکه به پوست آسیب برساند موجب تمیزی و شفاف شدن و درمان براقی و جوش پوست می‌شود. این کرم حاوی آب اون، زینک گلوکونات و cucurbita pepo (تنظیم کننده ترشح چربی)، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید(لایه بردار)، آلفابیزابولول (ضدالتهاب)، vit B6 (تقویت کننده اثرات زینک گلوکونات)، کپسول های جاذب چربی می باشد.دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056


برای مشاهده توضیحات کامل کلیک کنید.

قیمت : 56000 تومان

کمر باریک

کمر باریک می خواهید؟ این دو تمرین فوق العاده هستند!

پرشین طب – ورزش و تناسب اندام | به گزارش پرشین طب؛ یکی از عواملی که سبب ایجاد بیماری های قلبی و یا دیابت می شود، داشتن دور کمر بیش از ۹۰ است. اکثر خانمها برای زیبایی بیشتر خواهان این هستند که کمر باریکی داشته باشند و به دنبال راه های ساده اما موثری هستند تا بتوانند به این خواسته خود جامه عمل بپوشانند. ما در این پست دو تمرین ورزشی بسیار مفید را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که امیدواریم با ممارست بتوانید به خواسته خود برسید.

این حرکات، عضلات مورب شکمی در دو طرف بالاتنه را تقویت می کنند. این حرکات را هفته ای ۲ یا ۳ جلسه انجام دهید و پس از هر جلسه، یک روز به بدن استراحت دهید.

گردش زانو در حالت نشسته
الف. روی باسن خود بنشینید و ستون فقرات را صاف نگه دارید. زانوها را خم کنید و کف پا را روی زمین قرار دهید و قوزک دو پا را به هم بچسبانید. برای حفظ تعادل، دستان را پشت خود و روی زمین قرار دهید.

ب. عضلات شکم را منقبض کنید و پاها را به سمت چپ بچرخانید تا جایی که ۱۵ سانتی متر با زمین فاصله داشته باشد، قوزک های پا را از هم جدا نکنید و شانه ها را عقب نگه دارید. کف پاها می چرخند اما نباید از زمین جدا شوند. یک ثانیه در این حالت بمانید و سپس، از عضلات شکمی استفاده کنید و  پاها را به آرامی بالا بیاورید و این بار به سمت راست خم کنید. اجازه ندهید تعادل شما به هم بخورد و زانوها به راحتی روی زمین بیفتند؛ با نیروی جاذبه ی زمین مقابله کنید و نگذارید که زانوها با زمین برخورد کنند. به همین ترتیب، حرکت را تا یک دقیقه ادامه دهید.

کرانچ پهلو
الف. به پهلوی راست دراز بکشید و پاها را دراز کنید. ساعد راست را روی شکم قرار دهید و کف دست راست را روی پهلوی چپ بگذارید. دست چپ را پشت سر خود قرار دهید طوری که آرنج به سمت سقف قرار گیرد.

ب. از عضلات مورب سمت چپ (و نه دست راست) استفاده کنید، شکم را بکشید و شانه ی راست را ۵ تا ۷ سانتی متر از زمین جدا کنید و همزمان، پای چپ را حدود ۳۰ سانتی متر بالا بیاورید. دو ثانیه صبر کنید و به آرامی به حالت اولیه بازگردید. در روزهای ابتدایی، حرکت را ۵ تا ۸ بار برای هر پهلو انجام دهید و به تدریج آن را به ۱۲ تا ۱۵ بار افزایش دهید. حرکت را یک یا دو سری (در هر سری، ۸ تا ۱۵ بار برای هر پهلو) انجام دهید و بین هر سری، یک دقیقه استراحت کنید.
نوع ساده تر حرکت: فقط  بالاتنه را از زمین جدا کنید و پا را بلند نکنید.

منبع : baghdaroo

  • تعداد بازدید : 872
  • زمان انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
persianteb


*

تی شرت محرم
تیشرت محرم