حقایقی شگفت انگیز درمورد روغن نارگیل!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 43
  • ورودی گوگل : 386
  • تعداد کل مطالب : 3927
  • بازدید امروز : 14296
  • بازدید دیروز : 19197
  • بازدید این هفته : 14296
  • بازدید این ماه : 405067
  • بازدید کل : 2392078
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

درمورد روغن نارگیل

حقایقی شگفت انگیز درمورد روغن نارگیل!

پرشین طب – تغذیه و بیماری ها | به گزارش پرشین طب؛ در این پست می خواهیم اطلاعات خوبی در مورد روغن نارگیل در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم با دانستن این اطلاعات نظر ویژه بر این روغن فوق العاده پیدا کنید.

کسانی که از این روغن استفاده می کنند سلامت بیشتری دارند

در سراسر جهان در بسیاری از کشورها به ویژه مناطق استوایی بسیاری از مردم از روغن نارگیل به اشکال مختلف در رژیم غذایی خود استفاده می کنند و نارگیل به عنوان یک منبع مهم غذایی برای آنها به شمار می رود. کشورهایی که از این روغن استفاده می کنند به سلامت و طول عمر زیاد مشهور هستند. برای مثال مردم جزیره ی پلینزی حدود ۶۰٪ از رژیم غذایی خود را از منابع نارگیل تهیه می کنند و طبق آمار و شواهد بیماری های قلبی در بین این افراد بسیار کم است. این درحالی است که در کشوری مانند آمریکا عامل اصلی مردان و زنان بیماری های قلبی است.

روغن نارگیل باعث افزایش انرژی و کاهش وزن می شود

در کشورهای توسعه یافته خستگی مزمن و چاقی دو مشکل بزرگ و جدی به شمار می رود. نارگیل می تواند به درمان هردو مشکل کمک شایانی کند چرا که یک راه جدید متابولیز در بدن شما ایجاد کرده و باعث فراهم شدن روغن مورد نیاز بدن و یک منبع که سریع به انرژی تبدیل می شود است که همین باعث مبارزه با خستگی می شود. روغن نارگیل می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد و سریع تر وزن شما را کم کند.

روغن نارگیل می تواند با عفونت ها نیز مبارزه کند

روغن نارگیل حاولی ترکیبی به نام اسید لوریک است. این اسید برای از بین بردن ویروس ها، قارچ ها و باکتری های بسیار موثر می باشد. از روغن نارگیل می توان هم به صورت خوراکی و هم به صورت موضعی استفاده نمود. برای مثال اگر کسی عفونت داشته باشد می تواند آن را به صورت خوراکی مصرف کند و یا اگر کسی از مشکل شوره سر رنج می برد می تواند به صورت موضعی از آن استفاده کند. استفاده از روغن نارگیل به صورت طولانی و بلند مدت می تواند در از بین بردن بیماری های قارچی بسیار موثر باشد.

درمورد روغن نارگیل

درمورد روغن نارگیل

موارد ذکر شده نمونه های کوچکی از فواید این روغن بود. روغن نارگیل می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای کسانی که می خواهند زندگی طبیعی تری داشته باشند، باشد. این روغن یک گزینه ی مناسب برای رژیم غذایی شماست که فواید بسیاری دارد و هنوز تحقیقات علمی در رابطه با روغن نارگیل کامل نشده است.

منبع : blogs.naturalnews

  • تعداد بازدید : 512
  • زمان انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۴
علی


*