چیزهایی که یک درمانگر از شما میخواهد تا انجام دهید

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 25
  • تعداد کل مطالب : 4633
  • بازدید امروز : 1504
  • بازدید دیروز : 1663
  • بازدید این هفته : 13005
  • بازدید این ماه : 34923
  • بازدید کل : 6727960
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

درمانگر

چیزهایی که یک درمانگر از شما میخواهد تا انجام دهید

پرشین طب – سلامت روح و روان | به گزارش پرشین طب؛ در زندگی هر کسی سختی هایی وجود دارد ، و حتی اگر شما از افسردگی و عصبانیت رنج نبرید باز هم مدیریت کردن روز به روز زندگی می تواند شما را کمی خسته کند. سردرگم شدن بین برنامه های روز مره، هماهنگ کردن کارها با زندگی شخصی و هرچیز دیگری. اکثر ما نیاز به کمی کمک داریم. و اما درمانگر ها می توانند به ما کمک کنند. حال در این مطلب می خواهیم بشما درمورد اینکه درمانگر و یا مشاور چه چیزهایی از ما می خواهد صحبت کنیم.

به خودتان سخت نگیرید

بسیاری از اوقات ما خودمان را گناهکار می دانیم و علت آن نیز انتقاد از خودمان است. بسیاری از مردم فکر می کنند باید به خودشان سخت بگیرند و با اینکار به خودشان کمک کرده اند. آنها این کار را انجام میدهند و خود را در مقابل انرژی های منفی قرار می دهند و برا این باور هستند که اینکار باعث می شود که در مسیر درست قرار گیرند.

میزان حسادت خود را آنالیز کنید

شما می توانید به یکی از صفحات اجتماعی بروید و مطالب و تصاویر دیگران را ببینید. شاید در این لحظه احساس کنید که بسیاری از افراد بهتر از شما هستند. حتی نتایج تحقیقاتی نشان داده است که برخی دوست دارند که به جای یک شخص دیگر باشند و رابطه و کار او را داشته باشند. اینجاست که حس حسادت خود را نشان می دهد در این لحظه بهتر است از خود بپرسید که آیا واقعا این را می خواهم و اگر اینطور بود سعی کنید انرژی خود را صرف تغییر خود کنید تا حسودی و یا افسوس خوردن. بسیاری از مشاورین توصیه می کنند که خود را با هدفی که در ذهن دارید مقایسه کنید و نه مردمی که می بینید.

درمانگر

درمانگر

داشتن شک و تردید درمورد یک ایده میتواند باعث شکست شود

استرس داشتن و نگرانی می تواند یکی از اصلی ترین عوامل شکست باشد، در نمونه ی کوچک استرس می تواند باعث برنده نشدن شما در بازی شود و در نمونه بزرگ داشتن استرس و نگرانی می تواند باعث ورشکستگی و یا ترفیع نگرفتن شود.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 443
  • زمان انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۴
علی


*