کارهایی که قبل از خوابیدن باید انجام داد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 7
  • ورودی گوگل : 9
  • تعداد کل مطالب : 4632
  • بازدید امروز : 322
  • بازدید دیروز : 1663
  • بازدید این هفته : 11823
  • بازدید این ماه : 33741
  • بازدید کل : 6726778
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

قبل از خوابیدن

کارهایی که قبل از خوابیدن باید انجام داد

پرشین طب – مواد غذایی | به گزارش پرشین طب و به نقل از indiatimes برای داشتن خواب بهتر و راحت تر باید برای خواب برنامه داشته باشید ، برنامه داشتن قبل از خواب می تواند بر روی خلق و خوی شما تاثیر گذار باشد و پایه و اساس روز بعد را تشکیل دهد. شما می توانید با داشتن یک برنامه منظم و درست یک روال مناسبی را انتخاب کرده و ذهن و بدن و روح خود را در بهترین وضعیت نگه دارید. در این نوشته می خواهیم به کارهای مفیدی که قبل از خواب باید انجام دهید اشاره کنیم.

خاموشی وسایل الکترونیک

خاموشی وسایل الکترونیک

۱/ دور کردن وسایل الکترونیک از اطراف خود

تمام وسایل الکترونیک اطراف خود را خاموش کنید ، این موارد می توانید نظیر خاموش کردن وای فای ، خاموش کردن تلفن همراه و … باشد. این موضوع در داشتن یک خواب موثر به شما کمک می کند.

تفکر کردن

تفکر کردن

۲/ تفکر کردن

معمولا زمان زیادی در طول روز برای انجام عمل تفکر کردن وجود ندارد ، بهتر است چند دقیقه در شب این کار را انجام دهید. سعی کنید افکار بد و منفی را از خود دور کنید و ذهن خود را از غم و اندوه ، تاسف و نگرانی دور نگه دارید.

قدم زدن

قدم زدن

۳/ قدم زدن

قدم زدن در منزل یا حتی خارج از منزل می تواند در بهبود خواب موثر باشد. قدم زدن باعث افزایش تمرکز می شود افکار منفی از انسان دور شده و حواس انسان از موارد غیر ضروری دور می شود. همچنین می تواند کمک خوبی برای هضم غذا باشد.

مسواک زدن

مسواک زدن

۴/ مسواک زدن دندان

ما می دانیم که میکروب ها چگونه دندان ها را پوسیده می کنند. در هنگام شب فعالیت میکروب ها در دهان دوبرابر می شود. بهتر است بعد از خوردن شام دندان ها را مسواک بزنیم تا از ایجاد حفره در دندان و رنگ پریدگی و زردی آن جلوگیری کنیم.

گوش دادن به موزیک

گوش دادن به موزیک

۵/ گوش دادن به موسیقی آرام بخش

گوش دادن به موسیقی آرام بخش می تواند به خواب راحت کمک زیاد کند. شما می توانید در این حالت چشم های خود را بسته و با خیال راحت و به دور از امواج الکترونیک به موسیقی آرام بخش بپردازید.

سیگار نکشیدن

سیگار نکشیدن

۶/ سیگار نکشیدن

سیگار کشیدن قبل از خواب باعث ایجاد اختلال در عملکرد خواب شما می شود ، افرادی که قبل از خواب سیگار استعمال می کنند به دلیل اعمال نیکوتین در بدن آنها که به عنوان یک محرک می باشد باعث بی خوابی آنها می شود.

مرطوب کردن

مرطوب کردن

۷/ مرطوب کردن پوست

مرطوب کردن پوست قبل از خوابیدن باعث می شود تا به صورت خیلی بیشتر از حالت جذب بدن شود. شما می توانید به صورت ، دست ها و پاهای خود مرطوب کننده بزنید چرا که احساس خوبی به شما می دهد و در یک خواب آرام کمک می کند.

سپاس گذاری از حق

سپاس گذاری از حق

۸/ سپاس گذاری از خدا

یکی از مواردی که می تواند باعث حس خوب در انسان شود تشکر از خداوند متعال می باشد. ابراز قدردانی از خداوند باعث ایجاد حس درونی خوب در شما می شود و به شما کمک می کند که راحت تر بخوابید.

منبع : indiatimes

  • تعداد بازدید : 1,623
  • زمان انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴
persianteb


*