این کارها را انجام می دهید؟ پس شاد نیستید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 31
  • تعداد کل مطالب : 4600
  • بازدید امروز : 5680
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 28386
  • بازدید این ماه : 242294
  • بازدید کل : 6524584
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

شاد

این کارها را انجام می دهید؟ پس شاد نیستید!

پرشین طب – سلامت روح و روان | به گزارش پرشین طب؛ اگر می خواهید واقعا انسان شادی باشید در ابتدا باید اصول اولیه را در نظر بگیرید : بیشتر خندیدن ، تمرین بیشتر و ازهمه مهم تر اینکه خودتان بخواهید. اما اگر واقعا تبدیل شدن به یک انسان شاد جزو اهداف سال پیش رو است باید کارهایی را انجام ندهید. در این مطلب به شما این نباید ها را خواهیم گفت.

افراد شاد بیش از حد صفحات اجتماعی شان را چک نمی کنند

پشت چراق قرمز در اتاق انتظار یا هنگام خواب شروع به چک کردن صفحات اجتماعی می کنیم ، این اتفاق به طور مستمر حالت اعتیاد آوری را برای ما ایجاد می کند. وقتی که بی هدف صفحات را بالا و پایین می کنیم حس خوبی در آن لحظه نداریم ، البته در بیشتر اوقات. به گفته ی یکی از مدیران یک شبکه ی سلامت : من در زمانی که در یک موقعیت شاد هستم تمایل کمتری نسبت به استفاده از فیسبوک دارم و همچنین سعی می کنم که در لحظه زندگی کنم، روی کاری که انجام می دهم و یا کسی که با من هست تمرکز کنم.

آنها فراموش نمی کنند که باید استراحت کنند

مردم خوشحال می دانند که چگونه به صورت مودبانه نه بگویند. چرا که آنها می دانند انجام کارها زمانی به نجو احسن خواهد بود که طبق برنامه ریزی باشد. به گفته ی یک محقق نمی توان بدون برنامه ریزی در سرکار حاضر شد. بهتر است که در بین جلسات خود چند دقیقه ای وقفه بیاندازید و روی تنفستان تمرکز کنید. این کار باعث می شود که احساس آرامش خود را بازیابید.

آنها از اینکه همه چیز طبق برنامه پیش نرود ناراحت نمی شوند

وقتی که برنامه ریزی ها طبق پیش بینی جلو نمی رود و یا زمانی که نتیجه ی مورد نظر حاصل نمی شود مردم شاد و خوشحال به دنبال راه حل منطقی و دلیل قانع کننده می گردند و مانع از بروز افکار خشمگین می شوند و هیچ گاه به خود نمی گویند که چرا این اتفاق باید برای من رخ دهد؟

شاد

شاد

آنها خود را با دیگران مقایسه نمی کنند

یکی دیگر از معایب شبکه های اجتماعی این است که شما به سادگی می توانید خود را با دیگران مقایسه کنید و این موضوع می تواند روی مسئله ی خوشحالی شما تاثیر بدی بگذارد. بجای اینکه معایب خود را ببینید و با دیگران مقایسه کنید ، بهتر است که روی حقیقت خود متمرکز شوید.

آنها فراموش نمی کنند که باید موفقیت دیگران را جشن بگیرند

وقتی که یک انسان شاد شاهد برنده شدن شخص دیگری در قرعه کشی می شود احساس خوشحالی می کند و به او تبریک می گوید. اما انسان های ناراحت اینگونه نیستند ، دنیای آنها کوچک است و در آن برنده شدن دیگران کمی ترسناک به نظر می رسد. دنیای افراد شاد بزرگ و وسیع است.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 466
  • زمان انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۴
علی


*