محبوب شدن در جمع شیوه های محبوب شدن در جمع روش های محبوبیت

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 13
  • ورودی گوگل : 14
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 820
  • بازدید دیروز : 1658
  • بازدید این هفته : 2478
  • بازدید این ماه : 37466
  • بازدید کل : 6730503
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

محبوب شدن ، شیوه های محبوب شدن

رازهای محبوب شدن نزد دیگران + محبوب شدن نزد شوهر

محبوب شدن چگونه ممکن است؟ در این نوشته می خواهیم روش ها و رازهای موثر برای محبوب شدن را به شما بیاموزیم ، چه روش هایی برای محبوب شدن وجود دارد؟ اگر می خواهید بین جمع عزیز و محبوب شوید بهتر است برخی نکات را رعایت کنید ، در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم تا انتهای نوشته با سایت پزشکی پرشین طب همراه باشید.

محبوب شدن ، شیوه های محبوب شدن

رازهای محبوب شدن نزد دیگران

در مورد محبوب شدن

اگر شما هم دوست دارید که به راحتی با همه افراد ارتباط برقرار کنید و به نوعی در دل آن ها جا پیدا کنید لازم است نکاتی را بدانید. داشتن ارتباط خوب در جامعه نیاز به خوش اخلاقی است که این موضوع به شما کمک می کند تا ارتباط بهتری برقرار کنید.  اولین نکته در ارتباط برقرار کردن با همکاران خود وقتی کاری جدید را آغاز می‌کنید و در جمع آن‌ها محبوب شوید این است که با رفتارتان نشان دهید که تازه وارد هستید لزومی ندارد به سرعت با همه سعی کنید صمیمی شوید. تنها در جلسه ها و نشست‌هایی که وجود شما ضروری است شرکت کنید. اجازه دهید همکارانتان به مرور زمان با شما ارتباط برقرار کنند و با رفتارتان به آن بفهمانید که حد و مرز خود را می‌دانید.

بعضی اوقات فرد تازه‌وارد ممکن است بپرد وسط کارتان و به شما بگوید که فلان کار را اشتباه انجام می‌دهید یا فلان کار را به این شکل انجام داده‌اید یا اصلا کارها را به روش او انجام بدهید. معمولا این کمک‌ها چیزی نیست که شخص واقعا به آن نیاز داشته باشد. بهتر است به دیگران توجه کنید و زمانی‌که آنها در کارشان به مشکل برخوردند، وارد عمل شوید و با راهکاری عملی و مناسب او را راهنمایی کنید. با این روش می‌توانید از ناراحتی طرف مقابل و موضع‌گیری او علیه خودتان جلوگیری کنید.

عده‌ی بسیار کمی از افراد قبل از اینکه از آنها درخواست کمک شود، به دیگران پیشنهاد کمک‌کردن می‌دهند. اما بیشتر اوقات تنها یک کمک کوچک می‌تواند تأثیر زیادی داشته باشد. فقط ابتدا اطمینان یابید که راهکارتان واقعا کمک‌کننده و گره‌گشا باشد، زیرا تنها در این حالت است که می‌توانید در زندگی دیگران تغییر واقعی ایجاد کنید.

محبوب شدن ، شیوه های محبوب شدن

برای انجام سخت‌ترین کارها داوطلب بشوید
بعضی‌اوقات افراد تازه‌وارد به هر دری می‌زنند تا بهترین و جالب‌ترین کارها را برای خود انجام دهند. حتی ممکن است آنها در این راه، این کار را از دیگران بقاپند. اما باید بدانید این کار برای‌تان بهای سنگینی دارد و شانس‌تان را برای اینکه عضوی از جمع شوید، کاهش می‌دهد.

به‌جای این کار بهتر است زمان‌تان را صرف فهمیدن این بکنید که کجا می‌توانید بیشترین منفعت را در گروه داشته باشید. به‌دنبال راه‌هایی باشید تا زندگی سایر افراد گروه را آسان‌تر کنید. برای کارهای سخت و بدون پاداش داوطلب شوید تا دِین‌تان را به گروه ادا کنید.

از دیگران چیزهای سخت نخواهید
بعضی‌اوقات، افراد چند لحظه پس از ملاقات‌تان در یک برنامه‌ی گروهی از شما می‌خواهند تا آنها را با فردی که می‌شناسید آشنا کنید یا به شما فشار می‌آورند تا آنها را به مشتریان خود معرفی کنید. همه‌ی ما به کمک و مساعدت دیگران نیاز داریم، اما وقتی کار مثبتی انجام دادید، هوشمندانه اقدام کنید و آرام پیش بروید. وقتی‌که هنوز به دیگران خیلی نزدیک نشده‌اید، از آنها کاری نخواهید که به تلاش زیادی نیاز داشته باشد. بهتر است در این مواقع فقط از دیگران درخواست نصیحت یا راهنمایی بکنید. در درجه‌ی اول، بااین‌کار می‌توانید اطلاعاتی را که می‌خواهید به‌دست بیاورید و در درجه‌ی دوم احترام ضمنی خود را به کسی که از او سؤال کرده‌اید نشان دهید (حتما شما هم وقتی که یک نفر از شما نصیحت بخواهد، خوشحال می‌شوید). بهترین نتیجه‌ی کار این است که این‌گونه می‌توانید کم‌کم ارتباطات واقعی بسازید.

محبوب شدن ، شیوه های محبوب شدن

به دیگران کمک کنید تا آنها نیز جزئی از جمع‌تان بشوند
مهم نیست که شرکت‌ یا جمع‌تان چقدر مهمان‌نواز و دوستانه برخورد می‌کند، ممکن است گاهی افرادی که به جمع‌تان وارد می‌شوند، برای برقراری ارتباط به کمک نیاز داشته باشند. شاید این فرد کسی در واحد ترابری باشد که همیشه تنها ناهار می‌خورد یا خانم حسابداری باشد که همیشه خارج از گروه می‌ماند. پیدا کردن این افراد که در برقراری ارتباط ضعیف‌اند و خارج از جمع مانده‌اند، آسان است.

به یکی از آنها نزدیک شوید، سلام کنید و یک چیز خوب بگویید یا کاری انجام دهید که آن فرد با شرکت‌تان، گروه‌تان یا حتی خودتان احساس راحتی بیشتری داشته باشد. به جایی برسید که با اعتماد به نفس به دیگران کمک کنید تا وارد جمع‌تان بشوند. زیرا در این حالت است که واقعا جزئی از یک جمع شده‌اید. در این مواقع دیگر بحث سر شما نیست، بلکه موضوع گروه‌تان و افرادی است که در آن وارد می‌شوند. وقتی که عمیق‌تر به این موضوع فکر کنید، می‌فهمید که همین بهترین تعریف از عضویت در یک گروه‌ است.

محبوب شدن

  • تعداد بازدید : 42
  • زمان انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶
persianteb


*