تاثیر موسیقی درمانی بر بیماران

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 9
  • تعداد کل مطالب : 4632
  • بازدید امروز : 328
  • بازدید دیروز : 1663
  • بازدید این هفته : 11829
  • بازدید این ماه : 33747
  • بازدید کل : 6726784
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

تاثیر موسیقی درمانی

تاثیر موسیقی درمانی بر بیماران

پرشین طب – پزشکی | به گزارش پرشین طب و به نقل از indiatimes آیا تا به حال وقتی که شما ناراحت بودید به آهنگ های مورد علاقه خود گوش داده اید و احساس بهتری داشته اید؟ اگر اینطور است باید بدانید موسیقی درمانی بسیار مفید می باشد. در این نوشته می خواهیم در مورد مزایای درمان از طریق موسیقی را به شما بگوییم. این موضوع فراتر از آن می باشد که شما فکر می کنید.

یک مطالعه جدید نشان داده است که بیمارانی که قبل از عمل جراحی ، حین و بعد از عمل جراحی به موسیقی گوش داده اند ، بازیابی سریع تری نسبت به افرادی داشته اند که این کا را انجام نداده اند. موسیقی درمانی خبر خوبی است ! موسیقی یک روش امن و ارزان برای درمان بیماری می باشد. محققان دریافتند که موسیقی باعث کاهش اضطراب و درد بیماران به طور قابل توجهی می شود و نیاز بیماران به دارو کاهش پیدا می کند. با موسیقی درمانی بیماران بیشتر از خود مراقبت می کنند. دلیل این کار این است که در موسیقی درمانی فرد به جای درد و ناراحتی تمرکز خود را بر روی موسیقی می گذارد.

موسیقی درمانی

موسیقی درمانی

اگر شما یا اطرافیان شما در حال رفتن به عمل جراحی هستند باید دو نکته را به خاطر داشته باشید ، اول اینکه موسیقی به انتخاب بیمار انتخاب شود ، تا آن چیزی باشد که از آن لذت می برد و نکته دوم اینکه موسیقی باید با توانایی تیم پزشکی برای انجام عمل جراحی انجام شود و هیچ دخالتی در کار نباشد.

اگر شما در حال رفتن به تحت عمل جراحی و یا کسی که می دانید، دو چیز شما باید به خاطر داشته باشید برای این کار به طور موثر وجود دارد. در مرحله اول، بیمار را به انتخاب موسیقی، به دلیل آن است به چیزی که آنها لذت ببرید. و در مرحله دوم، موسیقی باید با توانایی تیم پزشکی برای انجام عمل جراحی و یا برای مراقبت از بیمار به هیچ وجه دخالت نمی کند.

منبع : indiatimes

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 585
  • زمان انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
persianteb


*