مکانیسم اثر کراتین در بدن چگونه است؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 10
  • تعداد کل مطالب : 4602
  • بازدید امروز : 5290
  • بازدید دیروز : 21650
  • بازدید این هفته : 63086
  • بازدید این ماه : 276994
  • بازدید کل : 6559284
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

مکانیسم اثر کراتین

مکانیسم اثر کراتین در بدن چگونه است؟

بهترین راه برای تناسب اندام ورزش کردن است و ورزش باید به صورت مداوم و مستمر انجام شود تا بتواند تاثیری کامل بر تناسب اندام داشته باشد. کراتیم برای ورزشکاران حرفه ای ساخته شده است. معمولا این مکمل برای ورزشکاران حرفه ای که در ورزش های وزنه برداری و دوچرخه سواری به صورت حرفه ای فعالیت دارند ، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

مکانیسم اثر کراتین در بدن 

کراتین پس از اینکه وارد بدن شد یا در خود بدن ساخته شد ، با پیوند یافتن با یک مولکول فسفات، ابتدا تبدیل به کراتین فسفات می شود. همان طور که می دانید ادنوزین تری فسفات منبع انرژی موجودات زنده محسوب می شود. در واقع بدن انسان کربوهیدرات ها ، پروتئین و چربی را می سوزاند که آدنوزین تری فسفات تولید کند. آدنوزین تری فسفات مسئول تمام فرایند های مصرف انرژی در بدن است.

آدنوزین تری فسفات با از دست دادن یک مولکول فسفات مقداری انرژی یا حرارت برای انجام کارهای بدن مانند انقباض عضلات فراهم می کند و خود تبدیل به آدنوزین دی فسفات می شود. حال اگر آدنوزین دی فسفات بخواهد دوباره در فرآیند آزاد کردن انرژی شرکت کند، مجبور است ابتدا با گرفتن یک مولکول فسفات تبدیل به آدنوزین تری فسفات شده و سپس این کار را انجام دهد.

یکی از موادی که این مولکول فسفات را در اختیار آدنوزین دی فسفات قرار می دهد ، کراتینی است که خود قبلا یک مولکول فسفات گرفته و تبدیل به کراتین فسفات شده است. فروش اینترنتی گن باسن و کمر form easy

بنابراین کراتین با زیاد کردن مقدار آدنوزین تری فسفات بدن ، باعث می شود که یک ورزشکار تمرینات خود را بیشتر کرده و کمتر دچار خستگی شود. علاوه بر این ، کراتین فسفات خود یک منبع انرژی برای بدن محسوب می شود. هنگامی که بدن در ورزش های سنگین وارد مسیر بی هوازی تولید انرژی می شود ، از کراتین به عنوان سد اول مواد انرژی زا در دسترس استفاده می شود.

یکی دیگر از کارهای کراتین این است که سلول عضله را پر آب نگه می دارد و سلول عضله در این فراوانی آب ، عمل سنتز یا ساخت و ساز پروتئین را بهتر انجام می دهد.

منبع : مجله تندرستی

 

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
  • تعداد بازدید : 885
  • زمان انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
persianteb


*