علت بوی پاها در مردان و زنان

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 17
  • تعداد کل مطالب : 4561
  • بازدید امروز : 3266
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 15305
  • بازدید این ماه : 173304
  • بازدید کل : 5978194
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

علت بوی پاها

علت بوی پاها در مردان و زنان

پرشین طب – اخبار پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ به چه دلیل پا مردان و زنان بو میدهد؟ پای خانم ها بیشتر بود می دهد یا پای آقایان. در این نوشته می خواهیم در مورد علت بوی پاها صحبت کنیم. کارشناسان برای رفع بوی بد پا چه نظری دارند؟ در ادامه به دسته بندی بوی نامطبوع پا می پردازیم و روش ها و نکاتی که کارشناسان برای رفع بوی پا به نتیحه رسیدند را اعلام خواهیم کرد. در صورت تمایل با سایت پرشین طب با موضوع علت بوی پاها در مردان و زنان همراع باشید.

علت بوی پاها

کارشناسان به تازگی مواد آلی که باعث بروز بوی نامطبوع پا می شود را شناسایی کرده و آنها را برحسب بوی ایجاد شده دسته بندی کرده اند. گفتنی است، بر این اساس شش دسته ترکیب شیمیایی آلی فرار در بروز بوی نامطبوع پا اثر گذار است.

توصیه کارشناسان به افرادی که مشکل بوی پا دارند

بررسی ها نشان می دهند،در برخی افراد  بوی نامطبوع پا و تعریق بدن به نحوی است که حتی با شستشو با آب سرد نیز این بو از بین نمی رود. کارشناسان به افرادی که دچار چنین مشکلی هستند و به این دلیل در اجتماع دچار ناراحتی و دردسرهای فراوان هستند توصیه می کنند:

علت بوی پاها

علت بوی پاها

– شستشوی پا به صورت روزانه
– از کفش های روباز که مبادله با هوا دارد استفاده کنند
– جوراب از جنس الیاف پارچه ای بپوشند و هنگام شستشوی جوراب ها از حرارت بالا و مواد شوینده معطر استفاده کنند.

محققان انگلیسی اعتقاد دارند بوی نامطبوع البسه ناشی از تعریق بدن در اثر وجود مواد آلی به نام VOCs به وجود می آید. هنگامی که بدن دچار تعریق می شود ابتدا کاملاً بی بو است اما در اثر تماس با باکتری های موجود در سطح بدن از جمله باکتری اورئوس دچار بوی نامطبوع می شود و نکته جالب توجه منحصربفرد بودن بوی تعریق هر فرد نسبت به سایر افراد است.

دسته بندی بوهای نامطبوع

– بوی اسید بوتیریک:بویی بسیار قوی است و شبیه به کره فاسد
– دی سولفید دی متیل:بویی شبیه به پیاز
– دیمتیل تریسولفید: بویی قدرتمند است
– هپتانون: بویی شبیه به موز فاسد
– nonanone و octanone :بوی سیب و علف

کارشناسان دو تیم شش نفره زن و مرد را مورد تحقیق قرارداده و از آنها خواسته اند به مدت ۱۰ ساعت جوراب های خود را تعویض نکنند و در نهایت دریافتد هریک از آن ها بوی تعرق متفاوتی با سایرین دارد و پاهای مردان بیشتر از زنان بو متصاعد می کند. کارشناسان در عین حال اعلام کرده اند با توجه به تفکیک بوی بد ناشی از تعریق در نظر دارند نسل جدیدی از پودرهای شوینده را طراحی کنند که می تواند حتی قدرتمند ترین بوهای نامطبوع را نیز از بین ببرد و در عین حال دوست دار و محافظ محیط زیست باشد.

منبع : seemorgh

دسته بندی:اخبار , اخبار پزشکی
  • تعداد بازدید : 399
  • زمان انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
persianteb


*