قسمت دوم: بهترین روش برای جلوگیری از حاملگی!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 25
  • ورودی گوگل : 249
  • تعداد کل مطالب : 3836
  • بازدید امروز : 8401
  • بازدید دیروز : 12166
  • بازدید این هفته : 48763
  • بازدید این ماه : 378083
  • بازدید کل : 1809189
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

جلوگیری از حاملگی

قسمت دوم: بهترین روش برای جلوگیری از حاملگی!

پرشین طب – بارداری و ازدواج | به گزارش پرشین طب؛ اگر با ما همراه بوده باشید در قسمت اول “بهترین روش برای جلوگیری از حاملگی!” به برخی موارد کاربردی برای جلوگیری از حاملگی اشاره کردیم. اما اگر هنوز متقاعد نشده اید و نتوانستید تصمیم خود را بگیرید. این پست را دنبال کنید. در این پست به روش های دیگری پرداخته شده است.

آمپول جلوگیری از بارداری

آمپول جلوگیری از بارداری

این آمپول با نام دپوپروورا شناخته می شود و یک آمپول هورمونی است که به مدت ۳ ماه از بارداری جلوگیری می کند. تأثیر این آمپول از قرص جلوگیری از بارداری بیشتر است . فقط ۳ درصد خانم ها در سال با این روش بارداری ناخواسته دارند.

مزایا: فقط ۴ بار در سال نیاز به تزریق است، اثیر بالا

معایب: هزینه دارد، باعث لک پوستی و دیگر عوارض جانبی می شود، در برابر بیماری های جنسی هم حفاظت نمی کند.

روش کاشتنی جلوگیری از بارداری

روش کاشتنی جلوگیری از بارداری

ایمپلمنت جلوگیری از بارداری که به آن نکس پلانون هم می گویند یک میله ی اندازه ی چوب کبریت است که آن را زیر پوست بازو قرار می دهند و همان هورمون های قرص های جلوگیری از بارداری را آزاد می کند. ایمپلمنت به مدت ۳ سال از بارداری جلوگیری می کند و احتمال بارداری با آن کمتر از ۱ درصد است.

مزایا: ۳ سال از بارداری جلوگیری می کند، تاثیر بالا

معایب: گران است (بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ دلار)، ممکن است اثرات جانبی ای مثل خونریزی غیر عادی داشته باشد، در برابر بیماری های جنسی حفاظت نمی کند.

آی یو دی

آی یو دی

IUD مخفف intrauterine device  به معنی تلقیح داخل رحمی اسپرم است. یک وسیله ی T شکل پلاستیکی است که توسط پزشک داخل رحم گذاشته می شود . آی یو دی که از جنس مس می باشد تا ۱۰ سال کار می کند. ولی نوع هورمونی آن هر ۵ سال یکبار باید عوض شود و درد قاعدگی را کاهش و خونریزی را کم می کند. این وسیله لقاح اسپرم و تخمک را دشوار می کند . کمتر از ۸ هزارم خانم هایی که از این روش استفاده می کنند ناخواسته باردار می شوند.

مزایا: مدت زیادی می ماند، امکان جا به جایی آی یو دی به سمت پایین و داخل واژن است و مشکلی برای فرد به وجود نمی آورد.

معایب: در نوع مسی آن ممکن است پریود شدید و نامنظم شود، گران است، ممکن است خارج شود و سر بخورد، ممکن است عوارض جانبی داشته باشید.

توبکتومی

توبکتومی

اگر مطمئن هستید که نمی خواهید در آینده باردار شوید این روش برای همیشه امکان بارداری را از بین می برد. در این روش لوله های رحمی بسته می شوند . جراح لوله های فالوپ را می بندد و با این کار تخمک از تخمدان حرکت نمی کند.

مزایا: برای همیشه است و تقریبا ۱۰۰ درصد موثر است.

معایب: به جراحی نیاز دارد، ممکن است برگشت پذیر نباشد، گران است، در برابر بیماری های جنسی حفاظت نمی کند.

ایمپلمنت لوله های رحم

ایمپلمنت لوله های رحم

یک راه جدید برای بستن لوله های فالوپ بدون جراحی وجود دارد . ایمپلمنت های کوچک فلزی یا سیلیکنی داخل رحم قرار می گیرد . بافت همبند جای زخم روی ایمپلمنت ها رشد می کند و لوله ها را مسدود می کند . اگر اشعه ی ایکس مشخص کند که لوله ها بسته شده اند به روش جلوگیری دیگری نیاز نیست.

مزایا: دائمی است، به جراحی نیاز نیست، تقریبا ۱۰۰ درصد موثر است.

معایب: تقریبا چند ماه طول می کشد تا اثر کند، ممکن است خطر عفونت های رحمی را افزایش دهد، برگشت ناپذیر است، گران است.

وازکتومی

وازکتومی

در کنار کاندوم وازکتومی هم روشی است که روی مردان انجام می شود . در این عمل جراحی لوله های منی که اسپرم را از بیضه ها به سیستم تولید مثل می برند بسته می شوند . این کار از خروج اسپرم جلوگیری می کند ولی برای انزال مشکلی ایجاد نمی کند.

مزایا: دائمی است، ارزان تر از توبکتومی است، تقریبا ۱۰۰ درصد موثر است.

معایب: به جراحی نیاز دارد، تاثیر آن بعد از عمل سریع نیست، ممکن است قابل برگشت نباشد.

جلوگیری از بارداری اورژانسی

جلوگیری از بارداری اورژانسی

روش جلوگیری از بارداری اورژانسی بعد از نزدیکی، برای جلوگیری از بارداری بکار می رود . در صورتی که از هیچ یک از روش های جلوگیری از بارداری استفاده نشود یا خانمی شک کند که روش جلوگیری از بارداری درست کار نمی کند، این روش استفاده می شود. قرص های پلن بی- پلن بی یک مرحله ای و یک نوع کلی پلن بی که به آن صبح روز بعد می گویند  حاوی دز بالای هورمون های قرص های جلوگیری هستند. این قرص ها تا ۷۲ ساعت بعد از نزدیکی باید مصرف شوند. قرص Ella یک داروی جلوگیری غیر هورمونی است و به تجویز پزشک نیاز دارد و تا ۵ روز بعد نزدیکی می تواند مصرف شود.

برداری در خانم های مسن

راه های جلوگیری از برداری در خانم های مسن

سن و سبک زندگی فاکتورهای مهمی در انتخاب روش جلوگیری هستند . اگر بالای ۳۵ سال سن دارید و سیگار می کشید یا چاق هستید، استفاده از قرص های ضد بارداری و چسب و حلقه ی مهبلی توصیه نمی شود . بهتر است با پزشکتان در مورد یک راه ایمن مشورت کنید. اگر نزدیک سن یائسگی هستید آمپول های جلوگیری یک مزیت خوب برایتان دارد و آن هم این است که علائم پیش یائسگی را کمتر می کند.

بیرون کشیدن آلت

روش بیرون کشیدن آلت

در آمریکا تقریبا ۶ دهم زنان گفته اند که همسر آنها از روش بیرون کشیدن آلت قبل از انزال برای جلوگیری از بارداری استفاده می کند.اگر این کار به موقع و به درستی انجام شود احتمال بارداری ۴ درصد در سال است و در کل ۱۸ درصد ناخواسته باردار می شوند.

بارداری1

روش های با تاثیر کمتر

بدون استفاده از هیچ روش جلوگیری، ۸۵ درصد از زوج ها ی سالم در سال بچه دار می شوند. حتی اگر از یک روشی که تاثیرش کم است استفاده شود شانس بارداری از این کمتر می شود.

بارداری2

روش های با تاثیر بالا
با وجود اینکه راه هایی که مانع از رسیدن اسپرم به تخمک می شوند مثل کاندوم یا دیافراگم اگر درست استفاده شوند موثر هستند، راه های هورمونی تاثیر بیشتری دارند . برای زوج هایی که راه های موثرتر را ترجیح می دهند که برگشت پذیر باشند، آی یو دی و ایمپلمنت های هورمونی توصیه می شود . ولی توجه داشته باشید که تنها راهی که ۱۰۰ درصد موثر است نداشتن نزدیکی است.

منبع : shafajoo

انواع محصولات دخترونه و پسرونه

روی عکس کلیک کنید تا به کانال تلگرام ما بپیوندید

لیست محصولات سلامت پوست دارای مجوز بهداشت

براحتی خرید کنید ...

خرید صابون نرم کننده پوست لیفتینگ حلزون والنسی

خرید کرم آبرسان قوی آکوا آگرادو اسپانیا

خرید ماسک خاک رس معدنی هالیوود

خرید شامپو کینین ضدریزش قوی مو کلوران

خرید محلول ضدجوش بعد از اصلاح آگرادو

خرید پک درمان جوش تری پرفکت میس ادن

خرید ماسک سفید کننده هالیوود

خرید پستی روغن خالص نارگیل پوست و مو آگرادو

خرید کرم آبرسان و تقویتی پوست چرب

خرید کرم دورچشم روغن آرگان

خرید کرم ضد آفتاب پوست چرب (بی رنگ) Avene

خرید ژل سفت کننده و درمان افتادگی سینه گلنیک

خرید ژل بهداشتی بانوان آگرادو

خرید کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

  • تعداد بازدید : 1,543
  • زمان انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۴
persianteb


*