از نشانه های پسردار یا دختردار شدن بدانید

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 5
  • ورودی گوگل : 15
  • تعداد کل مطالب : 4563
  • بازدید امروز : 2757
  • بازدید دیروز : 8858
  • بازدید این هفته : 23654
  • بازدید این ماه : 181653
  • بازدید کل : 5986543
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

دختردار شدن

از نشانه های پسردار یا دختردار شدن بدانید

پرشین طب – بارداری و ازدواج | به گزارش پرشین طب؛ بارداری اوج هیجان یک مادر می باشد ، چرا که به زودی نوزادی که از جنس خودشان است پای به این دنیا می گذارد ، خیلی از افراد دوست دارند که خودشان بدانند که فرزندشان دختر است یا پسر ، راهکارهای مختلفی در این زمینه وجود دارد که می توان تا حدود زیادی تشخیص داد که فرزندتان دختر است یا پسر. تا قبل از وجود سونوگرافی این راه ها بسیار موثر بوده است. به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

به مدل راه رفتن دقت کنید
راه رفتن در حالی که پای راست‌تان را جلو میگذارید به این معناست که شما پسر دارید و اگر پای چپ‌تان را اول جلو میگذارید یعنی دختر دارید. این نکته در برخی از کتب قدیمی و افسانه‌ای هم آورده شده است.

دختر باردارید یا پسر؟

تست نمک بگیرید
گفته میشود اگر زنی باردار باشد و بخواهد بداند که فرزندش دختر است یا پسر، بهتر است نمک را در حالی که او خواب است و خبر ندارد روی سرش بریزید. وقتی که بیدار شد توجه کنید که او نام چه کسی را برای اولین بار میگوید. اگر نام و نام خانوادگی یک مرد گفته شد فرزند پسر و اگر نام یک زن آورده شد، جنین دختر است.

دختردار شدن

دختردار شدن

از مادرتان بپرسید
اگر زن بارداری میخواهد جنسیت فرزندش را بداند بهتر است به خودش گوش کنید. اگر او سوال کرد « فکر میکنی بچه‌ چی باشه؟ » و شما جواب دادید « یک پسر دوست داشتنی» و او سرخ نشد مطمئنا او یک دختر دارد. شواهدی وجود دارد که زنان در مورد آنچه درونشان اتفاق می‌افتد آگاهی دارند. یک مطالعه نشان داده زنانی که هیچ دانشی از جنسیت نوزاد ندارند در ۷۱ درصد موارد درست حدس میزنند.

زمان ویار را ثبت کنید
یکی از باورهایی که نه تنها در زنان قدیمی بلکه امروزه هم برآن باور دارند این است که چگونگی و زمان ویار درباره جنسیت جنین اطلاعاتی می‌دهد. شما زمانی که دختر دارید در سه ماهه اول بیشتر بیمار می‌شوید اما اگر پسر داشته باشید بعد از سه ماهه اول درد را احساس خواهید کرد. اگر شما بد ویار باشید و تا پایان بارداری همچنان بیمار باشید به احتمال زیاد دختر دارید.

مرد چاق دختردار میشود
با توجه به باورها اگر پدر در دوران باردای زن اضافه وزن پیدا کند او صاحب دختر خواهد شد. جالب توجه اینکه محققان دانمارکی یک مطالعه از افرادی که میخواهند صاحب فرزند شوند انجام دادند که در آن مشخص کرد مردانی که منتظر دختر هستند چاق ترند.

دختردارها شیرینی دوست دارند؟
از آنجا که دختران به طور طبیعی شیرین هستند اگر دختر باردار باشید علاقه‌تان به خوردن شیرینی بیشتر میشود. پسران در عوض از غذاهای شور و ترش خوششان می‌آید.

حلقه ازدواج چطور می‌چرخد؟
اگر از حلقه ازدواج‌تان به دلیل تورم دست‌های‌تان استفاده نمی‌کنید می‌توانید از آن برای تعیین جنسیت استفاده کنید. کافی است یک حلقه طلا را روی شکم یک زن بارداری به حالت آویزان قرار دهید. اگر به صورت دایره‌وار بچرخد بچه دختر است و اگر از یک طرف به طرف دیگر برود شما پسر دارید. این همیشه درست نیست اما در ۵۰ درصد موارد درست است.

شکم چطور قرار دارد
مادر بارداری میگفت: « زمانی که پسرم را باردار بود تصمیم گرفتن جنسیتش را تا زمان تولد نفهمم اما خیلی‌ها به من گفتند که میتوانند بفهمند که من چی باردارم.» با توجه به افسانه‌های قدیمی اگر شکم شما رو به پایین باشد شما پسر دارید و اگر شکم رو به بالا باشد دختر دارید البته این موضوع در حال حاضر شاخص خوبی نیست چون مشخص شده اندام شما، توده عضلانی‌تان و حتی اینکه در چه سالی باردار شده‌اید در شکل شکم موثر است.

منبع : niniban

  • تعداد بازدید : 508
  • زمان انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۴
persianteb


*