راهکارهایی برای سحرخیز شدن

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 22
  • تعداد کل مطالب : 4531
  • بازدید امروز : 20801
  • بازدید دیروز : 21463
  • بازدید این هفته : 98455
  • بازدید این ماه : 357699
  • بازدید کل : 5691777
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

سحرخیز شدن

راهکارهایی برای سحرخیز شدن

پرشین طب – پزشکی | به گزارش پرشین طب در این دنیایی که همه مشغول کار کردن با شبکه های اجتماعی هستند زیاد دور از انتظار نیست که صبح ها برای رسیدگی به کارهای خود خواب بمانند ، شب اقدام به برنامه ریزی برای انجام کارهای روزمره می کنند اما صبح خواب می مانند ، سحرخیز شدن یکی از موضوعات و دغدغه خیلی از افراد می باشد ، برای سحرخیز شدن راهکارهایی وجود دارد که می خواهیم در این نوشته در این مورد بحث کنیم.

زمان خواب را به اندازه ۱۵ دقیقه تکان دهید:

هیچ چیزی بهتر از یک خواب شبانه خوب نیست، اما کسانی هستند که با وجود خواب کافی باز هم در صبح احساس سستی و خستگی می کنند. این امر ناشی از چرخه خواب ناقص و متناقض است. جدول خوابتان را به اندازه ۱۵ دقیقه تغییر دهید (یعنی ۱۵ دقیقه زودتر از ساعتی که همیشه به رختخواب میروید بخوابید) تا تاثیر آن را ببینید.

جای مناسب و راحت:

رختخواب شما باید به اندازه کافی گرم و نرم و راحت باشد. دما، نور و … را تنظیم کنید. حتما تشک نرمی انتخاب کنین. همه ی این موارد روی توانایی شما برای یک استراحت مناسب تاثیر گذارند.

روزتان را با ورزش شروع کنید:

یک تمرین ورزشی ساده بهترین روش برای شروع روز است که میتواند تنبلی صبح را هم از بین ببرد. بهترین زمان برای ورزش کردن بیرون از خانه صبح زود است. یادتان باشد که یک لیوان چای سبز یا یک لیوان آب و ابلیمو هم بنوشید تا هم انرژی داشته باشید هم سموم بدنتان دفع شود.

صبحانه ای سالم و خوب بخورید:

صبح ها قبل از اینکه به سرکار بروید حتما صبحانه بخورید. دانه های کامل، کربوهیدرات ها به همراه پروتئین ، انرژی لازم برای شروع روز را به شما هدیه می دهند.

امتحان کردن اپلیکیشن ها:

اگر هیچ کدام از این روشها کارساز نیست، همیشه اپلیکیشن هایی وجود دارد که میتواند به شما کمک کنند تا صبح زود بیدار شوید. مثلا از اپلیکیشن های چرخه خواب استفاده کنید تا الگوی خواب خودتان را درک کنید، با این روش بهترین زمان برای بیدار شدن بدون خستگی را پیدا می کنید.

منبع : hidoctor.ir

  • تعداد بازدید : 522
  • زمان انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
persianteb


*