تقویت قوای جنسی با هفت ماده غذایی

مجموعه: دانستنیهای جنسی, زناشویی تعداد بازدید: 360
تقویت قوای جنسی با هفت ماده غذایی

تقویت قوای جنسی با هفت ماده غذایی

پرشین طب – زناشویی | به گزارش پرشین طب همیشه گته می شود که پس از گذشت زندگی از چند سال اول رابطه جنسی زوج ها رو به سردی می رود ، از همین رو برای حفظ رابطه زناشویی به شکل اول باید به فکر تقویت قوای جنسی بود ، سردی رابطه از نظر عاطفی و روانی و همچنین جنسی باعث می شود تا فشار زندگی بیشتر شود ، در این نوشته سعی داریم تا در مورد تقویت قوای جنسی با هفت ماده غذایی صحبت کنیم.

۱ – بالا بردن میل جنسی با آرتیشو ( کنگر فرنگی)
آرتیشو به دلیل میزان بالای اسید فولیک موجود در آن، برای افزایش میل جنسی هم خانم ها و هم آقایان مناسب است.

۲ – تقویت میل جنسی با موز
موز از آن دسته مواد غذایی است که از قدیم به عنوان تحریک کننده میل جنسی شناخته میشود. موز تولید کننده طبیعی انرژی و حاوی بروملین است که باعث تولید تستسرون میشود.

۳ – بالا بردن میل جنسی با قهوه
قهوه برای خواص تحریک کننده آن بسیار شناخته شده است. تحقیقات انجام شده روی موش های آزمایشگاهی نیز تایید کرده است که این نوشیدنی به ویژه در خانم ها میل جنسی را افزایش می دهد.

۴ – تقویت میل جنسی با شکلات تلخ
به نظر می رسد شکلات تلخ دوای هر دردی است و طول عمر را نیز افزایش می دهد. این خوراکی محبوب همچین به علت فنیل اتیل آمین موجود در آن سطح انرژی و حالت روحی را بهبود بخشیده و باعث می شود خانم ها تمایل بیشتری نسبت به رابطه جنسی پیدا کنند.

۵ – افزایش میل جنسی با سیر
نگران بوی بد دهانتان نباشید و تا میتوانید سیر بخورید. از مزایای بیشمار سیر که بگذریم این را نیز باید درباره آن بدانید که با افزایش جریان خون و آزاد کردن نیتریک اکسید باعث افزایش میل جنسی میشود.

۶ – تقویت میل جنسی با عسل طبیعی
عسل طبیعی حاوی ویتامین های ب و ای و روی است. همه این عناصر به تقویت قوای جنسی کمک می کنند.

۷ – بالا بردن میل جنسی با خردل
احساس تندی و گرمایی که از خوردن خردل به وجود می آید و اشک را در چشمان شما جمع می کند همان چیزی است که باعث زیاد شدن میل جنسی میشود. در قرون وسطا شهرت این خاصیت خردل به حدی بود که خوردن آن را در صومعه ها ممنوع کرده بودند.

۸ – افزایش میل جنسی با دانه کاج
دانه کاج یکی از منابع غنی روی است و همین خاصیت باعث می شود که تبدیل به یکی از مواد افزایش دهنده میل جنسی شود.

۹ – بالا بردن میل جنسی با توت فرنگی
توت فرنگی که حاوی مقادیر زیادی از ویتامین ث است با افزایش جریان خون هر نوع احساس خوبی را در شما زنده می سازد. کافی است این میوه خوشمزه را همراه با شکلات بخورید تا تاثیر آن چند برابر شود.

همچنین بخوانید : مواد غذایی که باعث رفع مشکلات جنسی می شود

منبع : seemorgh

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تقویت قوای جنسی با هفت ماده غذایی”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار