چه موقع درد پشت نشان از سیاتیک دارد؟!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 16
  • ورودی گوگل : 42
  • تعداد کل مطالب : 4565
  • بازدید امروز : 9266
  • بازدید دیروز : 12196
  • بازدید این هفته : 42359
  • بازدید این ماه : 200358
  • بازدید کل : 6005248
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

درد پشت

چه موقع درد پشت نشان از سیاتیک دارد؟!

پرشین طب –  مقالات پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ در اینجا با یک واقعیت جالب مواجه هستیم : حدودا ۸ نفر از ده نفر در طول زندگی در زمان هایی درد پشت را تجربه می کنند . در اینجا به شما می گوییم که اگر دچار چنین وضعیتی شده اید باید چه کنید و اگر جزو آن هشت نفر در آینده بودید ، چگونه با این موضوع مقابله نمایید.

این درد غیرقابل تحمل است

درد پشت دردناک است اما درد عصب سیاتیک مانند شکنجه آزار دهنده است.

عصب سیاتیک در طول هر وجود دارد ، از بالای بالا تا پایین پا. این درد حالت تیر کشیدن دارد. این مشکل به طرز غیرقابل باوری آزار دهنده است.

درد سیاتیک ریشه ی فیزیولوژیکی دارد

علت ۹۰ درصد مشکل افراد سیاتیکی فتق دیسک ستون فقرات است. ده درصد باقی مانده نیز دلایلی مانند تومور ، ورم ناحیه ای و یا تنگی کانال نخاع ، ضعیف شدن دیسک یا سندروم پریفورمیس دارند.

بروز مشکلات سیاتیک درخانم ها در بسیاری از اوقات در زمان حاملگی است. در زمان رشد جنین اعصاب سیاتیک مادر دچار فشردگی می شود. این اتفاق در سنین ۳۰ الی ۵۰ سالگی رخ می دهد.

این درد به صورت خود به خودی از بین می رود

نکته امیدوار کننده ی این موضوع این است که درد عصب سیاتیک در بسیاری از بیماران به طور خود به خودی درمان می شود و نیازی نیست که شخص بیمار عمل جراحی انجام دهد.

درد سیاتیک

درد سیاتیک

حرکت کنید، در تخت خواب ماندن به نفعتان نیست

بسیاری از افراد فکر می کنند که این درد با استراحت کردن و ماندن در تخت خواب تسکین پیدا می کند اما حقیقت این است که انجام تمرینات ورزشی با استراحت های محدود شده نتیجه ی بسیار بهتری می دهد.

ماساژ دادن می تواند تاثیر گذار باشد

سوالی که ذهن بسیاری از شکاکان را مشغول کرده است ، میزان تاثیر گذاری ماساژ روی بهبود این درد است. ۶۰ درصد از کسانی که مشکل سیاتیک دارند و از درمان های پزشکی تاثیر مثبت اندکی گرفته اند ، توانسته اند درد خود را به کمک ماساژ دادن تا حدودی کنترل کنند.

گاهی تنها راه پیش روی بیمار جراحی است

اگر درد سیاتیک بیشتر از دو یا سه ماه طول بکشد عمل جراحی سیاتیک مورد نیاز خواهد بود. این عمل گاهی اوقات به صورت باز بوده و شکاف بزرگی برای دسترسی پیدا کردن به قسمت درد یا محل درد روی بدن فرد ایجاد می شود. در برخی از جراحی ها نیز از روش آندوسکوپی استفاده می شود.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 557
  • زمان انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۴
علی


*