راهکارهای مناسب برای رفع احساس حقارت و خواری

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 26
  • تعداد کل مطالب : 4599
  • بازدید امروز : 7034
  • بازدید دیروز : 12226
  • بازدید این هفته : 19260
  • بازدید این ماه : 233168
  • بازدید کل : 6515458
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

رفع احساس حقارت

راهکارهای مناسب برای رفع احساس حقارت و خواری

پرشین طب – روانشناسی | به گزارش پرشین طب خیلی از افراد هستند که در خود احساس پوچی می کنند و احساس حقارت و خواری در آن ها به عنوان یک عادت شده است ، این موضوع می تواند بر روی زندگی و آینده تاثیر گذار باشد. در صورتی که خود یا در بین اطرافیان خود فردی را می شناسید که احساس حقارت و خواری می کند بهتر است راهنمایی های این نوشته را دنبال کنید تا در صورت اجرای آن این مشکل برای شما و اطرافیان شما مرتفع شود.

احساس حقارت دارای بار مثبت و منفی بوده و بعد منفی آن «عقده‌ی حقارت» را بروز می‎دهد که متأسفانه در عصر حاضر غالب انسان‎ها با آن دست و پنجه نرم می‎کنند. یک عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان در این‌باره گفت: «احساس» حقارت سکه دورویی است که شیوه زندگی فرد را شکل می‎دهد. دکتر «محمدعلی سپهوندی» افزود: احساس و عقده‌ی حقارت به طور مفصل توسط آلفرد آدلر مطرح شد و براساس نظریه وی همه انسان‎ها از بدو تولد به علل مختلفی با این احساس مواجه می‎شوند.  وی خاطرنشان کرد: هنگامی که فرد نتواند بر احساس حقارت خود غلبه کند، این حس تقویت و تشدید شده و به شکل‎گیری عقده حقارت منجر می‎شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه لرستان با اشاره به علل شکل‎گیری احساس حقارت در افراد، اضافه کرد: ضعف جسمانی، نادیده گرفتن شخص، عدم توجه والدین به کودک، احساس بی‎ارزشی، ناتوانی و… سبب به وجود آمدن احساس حقارت در فرد می‎شود. سپهوندی اظهار کرد: احساس حقارت در برخی سبب شکل‎گیری تلاش شده و فرد را به تکاپو در جهت جبران ضعف‎ها و حقارت خویش مجبور می‎کند و در این صورت سبب پیشرفت در افراد می‎شود.  وی با بیان این‌که «احساس حقارت» همانند سکه‎ای دورو است، تصریح کرد: گاه این احساس به فرد انگیزه تلاش برای جبران کاستی‎ها را می‎دهد و گاه سبب سرکوفت خویش و احساس کهتری در افراد می‎شود.

این روانشناس یادآور شد: احساس حقارت از همان دوران ابتدای زندگی سبب شکل‎گیری شیوه زندگی فرد می‎شود که این روش زندگی ممکن است سالم، معیوب و یا مستمسک باشد. سپهوندی خاطرنشان کرد: برخی که دچار احساس حقارت می‎شوند برای جبران این حس به سمت قدرت‎طلبی و بروز شخصیت درونی خویش پیش می‎روند و در این صورت انسان‎هایی موفق می‌شوند. وی با اشاره به این‌که بسیاری از شخصیت‎های برجسته تاریخ به‌خاطر جبران احساس حقارت خویش، به انسانی موفق مبدل می‎شوند، یادآور شد: استفاده از تحقیر و مقایسه به جای تشویق کودک و شرمنده کردن او در میان جمع سبب بروز عقده‌ی حقارت می‎شود.  این عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: اگر ضعف افراد را به رخ آنها بکشیم و وی را در بین اجتماع سرکوفت بزنیم، عقده‌ی حقارت را در خویش شکل می‎دهند و همین قضیه گاهاً سبب جدایی می‎شود. وی یادآور شد: گاهی احساس حقارت آنقدر شدید است که شخص به افسردگی، اضطراب، اختلال شخصیت و… مبتلا می‎شود و روان‎شناس‎ها در این موارد می‎توانند کمک شایانی به چنین شخصی کنند.

منبع : hidoctor

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 654
  • زمان انتشار : ۰۳ تیر ۱۳۹۴
persianteb


*