روش تهیه بستنی انبه ای در یک دقیقه

مجموعه: آشپزی, دستور پخت تعداد بازدید: 164
روش تهیه بستنی انبه ای در یک دقیقه

روش تهیه بستنی انبه ای در یک دقیقه

پرشین طب –  دستور پخت | به گزارش پرشین طب؛ همه ما بستنی را با کمال میل می خوریم. امروز هم یک نوع خوشمزشو برای شما آماده کردیم که امیدواریم با مواد لازم ساده ای که داره، حتما تهیش کنید و میل کنید.

برای درست کردن بستنی می توان آن را با انواع میوه های تازه، پخته یا انواع خشکبار درست کرد. در تمام بستنی ها می توانیم از خامه استفاده کنیم، زیرا مزه بستنی را خوشمزه‌تر می کند. در هر صورت نکته مهمی که برای تهیه بستنی باید دقت کنید، این است که میوه له شده را باید داخل یک ظرف پلاستیکی یا ظرفی از جنس روی (روحی) بریزید و آن را داخل فریزر قرار دهید. میوه باید خودش را بگیرد ولی نباید یخ بزند. بعد از آن که خودش را گرفت، ظرف را بیرون آورده و هم بزنید. این کار را باید سه بار انجام دهید.

مواد لازم:

– ۲ پیمانه شیر

– ۴ ق س پودر شکر

– ۲/۱ ق چ وانیل

– ۱۵۰ گرم خامه زده‌شده

روش تهیه:

برای درست کردن این بستنی پودر شکر و شیر را روی حرارت قرار دهید تا شکر کاملا حل شود، سپس ظرف را از روی حرارت بردارید تا کمی خنک شود. مخلوط شیر و شکر را در یک ظرف مناسب بریزید و آن را داخل فریزر قرار دهید تا کمی خودش را بگیرد، سپس آن را بیرون بیاورید و خوب هم بزنید. این کار را دو بار انجام دهید. بار سوم انبه له شدهبه همراه خامه و وانیل را به مواد قبلی اضافه کرده و خوب هم بزنید، سپس آن را در فریزر قرار دهید تا بستنی آماده شود.

منبع : مجله همشهری تندرستی

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “روش تهیه بستنی انبه ای در یک دقیقه”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار