دلایل جدید برای مصرف کردن گوشت (محصولات) ارگانیک

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 28
  • تعداد کل مطالب : 4600
  • بازدید امروز : 2224
  • بازدید دیروز : 9975
  • بازدید این هفته : 34905
  • بازدید این ماه : 248813
  • بازدید کل : 6531103
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

مصرف کردن گوشت

دلایل جدید برای مصرف کردن گوشت (محصولات) ارگانیک

پرشین طب – تغذیه و بیماری ها | به گزارش پرشین طب؛ به طور معمول، اگر شما مریض شده باشی از طریق باکتری E_coli که علتش مسمومیت غذایی هستش تو میتونی از آنتی بیوتیک هایی استفاده کنی و بعد از چند روز بهتر و بهتر شی.

محققانی در چین دریافتند که نمونه باکتری هایی در مزارع خوک، گوشت خوک در رابطه با انسان وجود دارد که از نوعی از باکتری های E-coli دارا هستند که یه آنتی بیوتیک colistin مقاومند.

در عموم، آنتی بیوتیک colistin در آخر است، زمانی که تمام درمان ها با شکست مواجه می‌شود از colistin استفاده میشود، جیم اسپنسر دکتر و مدرس دانشکده مولکولی و سلولی در دانشگاه بریستول هم قبول دارد که داروهای جدید نسبت به باکتری ها اثر معمولی دارند و دیگر موثر نیستند، محققان بر این باورند که این مهم تنها به کشور چین ختم نمیشود.

خب حالا چه کاری برای محافظت از خودتان انجام دهید؟

اول، برای مصرف آنتی‌بیوتیک هر بار که به دکتر مراجعه میکنید پرسوجو کنید، به ویژه برای بیماری هایی مانند سرماخوردگی و آنفلوآنزا، که هرکدامشان ناشی از انتقال ویروس ها هستند و نمیتوان آن ها را یا آنتی‌بیوتیک درمان کرد. زمانی که شما نیاز به آنتی بیوتیک دارید از طول درمان و پایان دوره این قرص ها مطمین شوید مخصوصا زمانی که میخواهید برای بیماری هایی نظیر عفونت گلو، عفونت ها و سیاه سرفه.

مصرف کردن گوشت

مصرف کردن گوشت

دوم، الویت بندی خرید گوشت آلی و فرآورده های لبنی.

در حالی که خطر مسمومیت غذایی ناشی از یاکتری هایی همچون E-coli در محصولات ارگانیک و محصولات معمولی برابر است، شما در حال تهیه یک بیانیه یا کیف خرید خود هستید که شما از استفاده آنتی‌بیوتیک ها در مواقع غیر ضروری حمایت نمیکنید، که شمار این مهم بالغ بر ۸۰%مردم در کشور است.

همچنین تحقیقات نشان می‌دهد که زمانی که شما گوشت ارگانیک از فروشگاه میخرید امکان کمتری دارد تا به باکتری های مقاوم در برابر آنتی‌بیوتیک ها آلوده باشند، چون مهر USDA تضمین میکند که اگر یک حیوان ارگانیک بیمار باشد از آنتی بیوتیک استفاده شده است و اگر حیوانی بیمار شود و با استفاده از آنتی بیوتیک حالش بهتر شود دیگر اجازه ی بارگشت به محصولات ارگانیک را ندارد.

و برچسب گواهی انسانی و رفاه حیوانی راه خوبی است برای تشخیص اینکه آنتی بیوتیک ها ققط برای بهبود بیماری حیوان استفاده شده و نه برای پیشگیری از وقوع بیماری.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 483
  • زمان انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۴
persianteb


*