تاثیر منفی نگری بر آینده چیست؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 15
  • تعداد کل مطالب : 4602
  • بازدید امروز : 7556
  • بازدید دیروز : 21650
  • بازدید این هفته : 65352
  • بازدید این ماه : 279260
  • بازدید کل : 6561550
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

منفی نگری

تاثیر منفی نگری بر آینده چیست؟

پرشین طب – روانشناسی | به گزارش پرشین طب باید توجه داشته باشید ، در صورتی که از جمله افرادی باشید که منفی نگر هستید ، آینده شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه شود ، طرز تفکر می باشد. طرز تفرک مناسب باعث داشتن زندگی مناسب می شود. منفی نگری ممکن است در آینده به افسردگی در شما منجر شود. بهتر است دید خود را نسبت به زندگی و اطرافیان خود مثبت کنید.

تصویری که افراد از آینده و اتفاقاتی که هنوز رخ نداده است در ذهن خود ترسیم می کنند، شانس ابتلا به افسردگی را افزایش می دهد. نگاه بدبینانه به آینده اگر چه ناشی از افسردگی نیست اما می تواند، احتمال پیدایش علائم افسردگی را در آینده نزدیک افزایش دهد، محققان علوم شناختی و روان شناسان پس از بررسی دیدگاه افراد نسبت به آینده، رابطه آن را با ابتلا به اختلالات خلقی پیدا کردند.گزارشی که توسط پروفسور مارتین سلیگمن محقق دانشگاه پنسیلوانیا در مجله روان شناسی بالینی بریتانیا در روز جمعه به چاپ رسید، در این رابطه بود که بازنمایی ذهنی افراد و دیدگاهی که افراد نسبت به آینده دارند در بروز افسردگی نقش مهمی دارد. مارتین سلیگمن، ارزیابی ضعیف از آینده، باورهای منفی درباره فردا و رخدادهایی که به وقوع خواهد پیوست و عملکرد ضعیف افراد در آینده را سه ریسک فاکتور مهم در بالا رفتن خطر افسردگی در افراد اعلام کرد.

این محقق تأکید کرد، هرچند که نمی توان وجود خلق افسرده و عملکرد ضعیف افراد در زمان حال را با شکل گیری تصورات منفی در آینده و تأثیر گذاشتن این باور ها در چرخه تفکرات ما در حال و آینده بی ارتباط دانست.پیشنهاد محققان روان شناسی استفاده از درمان های رفتار شناختی برای اصلاح باورهای فرد نسبت به آینده است. به عقیده پروفسور سلیگمن گفت و گو درمانی یکی از روش های کمکی سودمند درمان های شناختی رفتاری است که در بهبود خلق مثبت و تغییر دیدگاه های منفی فرد نسبت به عملکرد فردی در آینده نقش دارد.

منبع : hidoctor

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 640
  • زمان انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
persianteb


*