آشنایی با درد مقعد یا میگرن مقعدی

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 53
  • تعداد کل مطالب : 4569
  • بازدید امروز : 13293
  • بازدید دیروز : 19608
  • بازدید این هفته : 13293
  • بازدید این ماه : 261670
  • بازدید کل : 6066560
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

میگرن مقعدی

آشنایی با درد مقعد یا میگرن مقعدی

پرشین طب – سلامت جسمی | به گزارش پرشین طب؛ در این نوشته می خواهیم در مورد درد مقعد صحبت کنیم ، درد مقعد یا میگرن مقعدی که به دلیل نزدیک بودن با میگرن آن را میگرن مقعد می گویند ، دردی که همیشگی نیست و ممکن است هر از گاهی به سراغ ما بیاید ، بدون هیچ نشانه ای به سراغ انسان ها می آید. در این نوشته می خواهیم علت های درد در مقعد را بررسی کنیم ، در صورتی که به این موضوع علاقه مند هستید و به آن نیاز دارید ، به شما پیشنهاد می کنیم ما را تا انتهای این نوشته همراهی کنید.

میگرن مقعدی

میگرن مقعدی

علل درد مقعدی

در این مورد بیمار از درد غیر عضوی آزاردهنده در ۱۸۰ درجه در یک طر ف مقعد (یعنی مقارن صفحه سا عت ۱۲ تا ۱۸ ویا ۰۶ تا ۱۲ نیمه راست یا چپ مقعد) شکایت می کند . این درد در فواصل مختلفی بروز می کند و مجدداً بعد از چند ساعت یا چند روز بدون آنکه هیچگونه تغییرات یا ا ثری از آن باقی بماند آرام میشود. این دردهای حمله ای مقعد اکثراً در خانمها مشاهده می شود و مانند میگرن شکمی به هیچ درمان موضعی و یا سیستمیک جواب نمی‌دهد.

اگر از بدشانسی بیمار در معاینات تصادفا تغییراتی مانند هموروئید و یا زخمی مشاهده شود و تحت عمل جراحی قرار گیرد، حتی اگر عارضه تشدید نگردد اثر مثبتی هم روی دردهای تکراری ندارد. این نوع دردها مانند سردرد میگرنی فقط با پیشگیری از عوامل محرک و به روش نورال تراپی خوب جواب می دهند. از دردهای همجوار مقعد باید درد دنبالچه را در نظر داشت که بعد از زمین خوردن با پشت روی یخ یا در اثر افتادن از روی صندلی که دنبالچه آسیب تاندونی یا استخوانی می بیند ایجاد می شود. درد دنبالچه همیشگی نیست ولی با تحریکات اعضاء مجاور اعم از مثانه ، روده و اعضای تناسلی، بدون مقدمه آزار دهنده ای برو ز میکند و هر گونه عمل جراحی میتواند اثر تشدید کننده ای بر آن داشته با شد و کاملآ جدا از درد های ذکر شده مقعد است.

منبع : tanzimekhanevadeh

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
  • تعداد بازدید : 436
  • زمان انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۴
persianteb


*