قرص متوکلوپرامید برای کودکان + خواص و مضرات قرص متوکلوپرامید

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 14
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 808
  • بازدید دیروز : 1658
  • بازدید این هفته : 2466
  • بازدید این ماه : 37454
  • بازدید کل : 6730491
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

قرص متوکلوپرامید ، فواید قرص متوکلوپرامید

قرص متوکلوپرامید برای کودکان + خواص و مضرات قرص متوکلوپرامید

قرص متوکلوپرامید و فواید آن قرص متوکلوپرامید و مضرات آن می خواهیم در این نوشته در مورد این قرص و فواید و مضرات آن صحبت کنیم ، می دانیم که قرص های شیمیایی همه دارای مضراتی برای بدن می باشد ، عملکرد این قرص چگونه است و چگونه می توان آن را مصرف نمود ، در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم تا انتهای نوشته با پرشین طب همراه باشید.

قرص متوکلوپرامید ، فواید قرص متوکلوپرامید

قرص متوکلوپرامید برای کودکان

در مورد قرص متوکلوپرامید

قرص متوکلوپرامید یکی از رایج ترین قرص هایی که در اورژانس ها یافت می شود و معمولا برای جلوگیری و بند آمدن حالت تهوع و همچنین استفراغ مورد استفاده قرار می گیرد. قرص متوکلوپرامید معمولا یکی از قرص هایی است که تأثیر خود را بر روی سیستم گوارشی بدن باقی می گذارد. تأثیراتی که باکتری ها ، ویروس ها و انگل های مختلف بر روی این سیستم باقی می گذارند توسط این دارو درمان خواهد شد. بیشترین جایی که داروی مورد نظر تأثیر درمانی از خود بر جای می گذارد در قسمت بالایی دستگاه گوارش بدن ما می باشد که معمولا به مری و معده محدود می شود. حتی اگر علائمی از سکسکه داشته باشید و این علائم به راحتی درمان نشود با مصرف این قرص می توانید به رفع آن بپردازید. البته مصرف خودسرانه قرص متوکلوپرامید مضر بوده و باید با تجویز پزشک مورد استفاده قرار گیرد.

قرص متوکلوپرامید ، فواید قرص متوکلوپرامید

خواص و مضرات قرص متوکلوپرامید

از جمله بیماری های شایع در سنین کودکی بیماری ریفلاکس می باشد. ریفلاکس یعنی بازگشت محتویات معده به مری که با سوزش عجیبی در قیمت تحتانی مری همراه می باشد . این بیماری در کودکان وجود دارد و اغلب موارد درمان هایی نیز برای آن در نظر گرفته می شود یکی از درمان های بسیار مفید قطره ی متوکلوپرامید برای نوزاد می باشد. این قطره باید با احتیاط و با تجویز پزشک مصرف شود ، زیرا قطره به قطره ی آن بر اساس وزن کودک شما تعیین می شود و دوز متوکلوپرامید در اطفال به مدت سه بار در روز مصرف خواهد شد.

به دلیل تأثیری که این دارو بر روی سیستم گوارشی دارد نباید در شرایطی خاص مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان مثال در شرایطی که یک فرد به بیماری صرع مبتلا است، یا به دلیل تصادف خونریزی از دستگاه گوارشی خود دارد، روده او دچار انسداد شده و … معمولا این دارو یعنی قرص متوکلوپرامید باید در شرایطی مورد استفاده قرار گیرد که یک فرد معده ی خالی از غذا داشته باشد. در صورتی که معده پر باشد این قرص تأثیری نخواهد داشت.

قرص متوکلوپرامید ، فواید قرص متوکلوپرامید

برخی از افراد تصور دارند که این دارو به دلیل جلوگیری از تهوع و استفراغ قطعا بر روی میزان اسید معده آنها تأثیر دارد ، به دلیل ترس ازناراحتی های معده این قرص را مصرف نمی کنند، در حالی که این تصور شما کاملا اشتباه است. قرص متوکلوپرامید قرصی است که هیچ تأثیری بر روی ترشحات معده و همچنین صفرا ندارد. اما در مقابل می تواند اسفنکتر تحتانی بین مری و معده را شل کرده تا از حالتتهوع و استفراغ جلوگیری نماید.

این دارو هم به صورت خوراکی و هم به صورت وریدی و عضلانی به بدن شما وارد می شود. بیشترین تأثیر دارو همچون هر داروی دیگری از راه وریدی است. نیازی نیست که در خصوص عوارض جانبی  قرص متوکلوپرامید نگران باشید زیرا در کمترین زمان ممکن از طریق ادرار تا حدود زیادی دفع خواهد شد.

قرص متوکلوپرامید

  • تعداد بازدید : 42
  • زمان انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
persianteb


*