نوشته ای مخصوص عروس خانم ها

مجموعه: دانستنیهای قبل ازدواج, زناشویی تعداد بازدید: 130
نوشته ای مخصوص عروس خانم ها

نوشته ای مخصوص عروس خانم ها

پرشین طب – دانستنی های قبل از ازدواج | به گزارش پرشین طب دختر خانم هایی که می خواهند به زودی به خانه بخت بروند و زندگی مشترک خود را با آقا دامادهای جوان و کم تجربه شروع کنند باید اطلاعات خود را در زمینه های مختلف بالا ببرند ، چرا که هر چه شناخت بالاتر باشد زندگی بهتر و آرام تری را تجربه می کنند. در این نوشته می خواهیم در مورد ظاهر عروس خانم ها که بسیار برای آنها اهمیت دارد صحبت کنیم. ما را همراهی کنید.

شاید شما یکی از کسانی باشید که قرار است در هفته‌های آینده مراسم جشن عروسی خود را برگزار کنید. احتمالا استرس بسیاری دارید چرا که هم باید به خود برسید، هم باید به فهرست مهمان‌ها فکر کنید، هم به دنبال درست‌کردن خانه‌ای رؤیایی باشید و … . همه این کارها بسیار مهم است ولی به یاد داشته باشید، مهم‌ترین نکته در این شب بزرگ، ظاهر شماست و باید از همین حالا کم‌کم ظاهر خود را‌ آماده کنید. عروسی شما بیشتر از یک شب نیست پس باید آمادگی کاملی برای این شب داشته باشید. اگر جشن عروسی شما نزدیک است از همین امروز شروع کنید تا در آن شب چهره فراموش‌نشدنی داشته باشید. ما قدم به قدم راهنمایی‌تان می‌کنیم.

کی موهای‌تان را کوتاه کنید؟

یک عروس، حتما باید حدود یک‌ماه‌و‌نیم قبل از مراسم عروسی، موهای‌ خود را به صورت دلخواه کوتاه کند. با گذشت این مدت می‌توانید کاملا مطمئن باشید که اثر قیچی روی موهای شما از بین می‌رود و موهای شما به اصطلاح کاملا جا می‌افتد. به هیچ‌وجه قبل از عروسی برای کوتاه‌کردن موهای‌تان پیش یک آرایشگر جدید نروید چون ممکن است کاملا به دردسر بیفتید.همچنین اگر کمتر از یک ماه به جشن عروسی زمان دارید بهتر است دیگر موهایتان را کوتاه نکنید چراکه ممکن است رد قیچی روی موها باقی بماند و که این می‌تواند آرایش موها را تحت تاثیر قرار دهد.

منبع : alodoctor

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نوشته ای مخصوص عروس خانم ها”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار