می خواهید 100 سال عمر کنید؟ این سه مورد مهم هستند

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 8
  • ورودی گوگل : 38
  • تعداد کل مطالب : 4563
  • بازدید امروز : 7742
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 19781
  • بازدید این ماه : 177780
  • بازدید کل : 5982670
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

100 سال عمر

می خواهید ۱۰۰ سال عمر کنید؟ این سه مورد مهم هستند

پرشین طب – سلامت سالمندان | به گزارش پرشین طب؛ شاید خیلی ها باشند که عمر زیاد را دوست داشته باشند پس هر کاری انجام می دهند تا بتوانند هم به لحاظ روحی و هم جسمی خود را در شرایط مناسبی نگه دارند. حال ما هم می خواهیم به شما کمک کنیم. این سه مورد می توانند به هدفی مه می خواهید برسید بسیار کمک کننده باشد.

آنها با جامعه آمیخته می شوند

فکر نمی کنم افراد بالای صد سال به باشگاه های ورزشی بروند و شاید خانه نشین باشند. ممکن است که آنها به باشگاه نروند اما افراد بالای ۱۰۰ سال بیرون از خانه می روند و با دیگران آمیخته می شوند. یکی از این افراد به نام داوینگ جت کی که صد و هشت سال دارد و در شهر توسان زندگی می کند شعار جالبی دارد : دوست های جدید پیدا کنید و دوست های قدیمی خود را نیز حفظ کنید. او در یک کلیسا فعالیت دارد و همچنین در جامعه ی مدنی زنان نیز مشغول است در ملاقات های هفتگی گروهی شرکت می کند و همیشه اولویتش دوستان و خانواده است او در سال ۲۰۱۰ تحقیقاتی انجام داد و به این نتیجه رسید که مردم اجتماعی تر به نسبت مردم منزوی ۵۰٪‌ بیشتر احتمال داشتن عمر طولانی تر را دارند.

ورزش کردن در دوران کهنسالی

افرادی که در طول هفته ۷ ساعت فعالیت و ورزش فیزیکی دارند به نسبت افرادی که فعالیت آنها در طول هقته کمتر از نیم ساعت است ۴۰٪ کمتر در معرض مرگ زودرس هستند. شاید افراد بالای صد سال نتوانند به سرعت افراد جوان پیاده روی کنند و یا نتوانند به خوبی وزنه های سنگین را بلند کنند اما آنها عادت به این دارند که ورزش کنند و عرق بریزند. یکی از این صد ساله ها درمورد نحوه ی ورزش کردنش می گوید که او پیاده روی می کند و همچنین ورزش با دنبل را انجام می دهد استفاده از کش های ورزشی نیز در برنامه ی او وجود دارد.

100 سال عمر

100 سال عمر

آنها به ذهن خود نیز تمرین هایی می دهند

انجام تمرینات ذهنی باعث می شود که بیماری هایی از قبیل آلزایمر که زندگی طولانی مدت را کوتاه می کند از بین بروند. مردم می توانند به کمک این روش ها ذهن خود را در طول سال به طور فوق العاده ای قوی کنند. فقط کافیست همان توجه ای که به دیگر اعضای بدنشان می کنند را به مغزشان نیز بکنند. یکی از افراد صد ساله برای اینکه حافظه و مغز خود را همیشه تیز نگاه دارد تمام اخبار جهان را دنبال می کند. مرد ۱۰۲ ساله ی دیگری نیز با انجام کارت بازی و حل جدول کلمات و خواندن مطالبی که به تقویت ذهنش کمک می کند مانع از کند شدن فعالیت مغزی اش می شود. همچنین او با این باور عموم که افراد پیر دائما مشغول غر زدن پشت تلویزیون هستند مخالف است.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 498
  • زمان انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۴
علی


*