چگونه روزانه 10000 قدم پیاده روی داشته باشیم

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 32
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 12697
  • بازدید دیروز : 10075
  • بازدید این هفته : 65764
  • بازدید این ماه : 223763
  • بازدید کل : 6028653
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

10000 قدم پیاده روی

چگونه روزانه ۱۰۰۰۰ قدم پیاده روی داشته باشیم

پرشین طب – سلامت جسمی | به گزارش پرشین طب؛ ده هزار قدم، چیزی در حدود پنچ مایل است. البته این میزان مانند بسیاری از چیزهای دیگر برای همه به یک اندازه مناسب نیست. شما می توانید طبق گفته های این مطلب میزان مورد نظر را برای خود با توجه به هدف و مدت زمان رسیدن به این هدفتان مشخص کنید. اما در نظر داشته باشید که از فعالیت روزانه و فعلی خود بیشتر باشد.

میانگین روزانه بسیاری از مردم آمریکا ۴۰۰۰ الی ۵۰۰۰ قدم در روز است، اگر شما جزو این دسته محسوب می شوید بهتر است که قدم های خود را به ۱۰۰۰۰ تا برسانید تا سلامت خود را بیشتر کرده و کمی هم وزن کم کنید. اما اگر شما روزانه ۷۰۰۰ الی ۸۰۰۰ قدم در روز برمیدارید ممکن است که شما به یک هدف بزرگتر برای رسیدن به نتیجه نیاز داشته باشید.

در آغاز بهتر است که میزان فعالیت های فعلی خود را در نظر بگیرید. بهتر است که سه روز از یک قدم شمار استفاده کنید. از زمانی که از خواب بیدار میشوید تا زمانی که به رخت خواب می روید. در نظر داشته باشید که فعالیت های معمولی خود را انجام دهید و اگر بعد از ناهار پیاده روی نمی کرده اید، فعلا این کار را انجام ندهید. سعی کنید حداقل یک روز آخر هفته نیز این کار را انجام دهید چرا که فعالیت های ما در طول هفته و آخر هفته به یک میزان نیست. و در نهایت میزان گام های خود را تقسیم بر سه کنید تا میانگین پیاده روی شما مشخص شود.

اگر میانگین قدم های روزانه ی شما کمتر از ۶۰۰۰ بود سعی کنید که آن را به ۱۰۰۰۰ قدم برسانید

اگر بیشتر از ۶۰۰۰ قدم در طول روز برمیدارید بهتر است که برای اضافه کردن ۵۰۰۰ گام دیگر خود را آماده کنید.

پیشنهاد می کنیم که یک هدف جدید انتخاب کنید. اگر در فکر شما وزن کم کردن هست ممکن است که شما به اضافه کردن ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰ گام در روز نیاز داشته باشید.

نهایتا اگر شما به دنبال نتایج سریع تری هستید بهتر است که این تعداد را به ۳۰۰۰ برسانید. سعی کنید که میزان انرژی ای که صرف اینکار می کنید مدیریت شده باشد و این بدان معناست که برای مثال در هر ده دقیقه حداقل ۱۰۰۰ قدم بردارید و یا در هر ۳۰ دقیقه ۳۰۰۰ گام برداشته باشید. تحقیقات اخیر این تعداد گام را حداقل میزان برای رسیدن به هدف شما و داشتن سلامت و رسیدن به نکات مثبت در طول تمرین دانسته است.

در اینجا به شما خواهیم گفت که چگونه تعداد ۵۰۰۰ گام به قدم های روزانه ی خود اضافه کنید. البته باید در نظر داشته باشید که فعالیت های روزمره شما نزدیک به ۴۰۰۰ قدم می شود. پس فقط به این فکر کنید که چگونه می توانید این تعداد را افزایش بدهید. بهتر است که از هفته ای چند صد قدم شروع کنید و کم کم این رقم را افزایش دهید.

10000 قدم پیاده روی

10000 قدم پیاده روی

صبح زود: قبل از اینکه به محل کار خود بروید بهتر است که ۵ دقیقه در اطراف خانه خود قدم بزنید،پس از اینکه به محل کار خود نزدیک شدید سعی کنید که کمی هم آن اطراف قدم بزنید. مجموعا ۵۰۰ قدم

اواسط صبح: با همکار و یا همسایه ی خود بیرون رفته و کمی درمورد مسائل مختلف در اطراف خانه و محل کارتان قدم بزنید. با این کار شما چیزی در حدود ۱۰۰۰ قدم خواهید برداشت.

هنگام ناهار: ذهن خود را برای بیست دقیقه ی بعد از ناهار آماده کنید. می توانید ۵ دقیقه بعد از ناهار برای گردش وقت بگذارید (۵۰۰ قدم). مانند کسی که از اتوبوس جا مانده سریع تا ایستگاه اتوبوس راه بروید برای ده دقیقه (۱۳۵۰ قدم) و سپس به آرامی ۵ دقیقه ای تا خانه را بروید (۵۰۰ قدم) مجموعا ۲۳۵۰ قدم.

اواسط ظهر: بلند شوید و یک خودکار و کاغذ به دست بگیرید. همانطور که دارید دور خانه و یا در پذیرایی قدم می زنید چیزهای مورد نیاز برای استراحت درآن روز را در طول ۵ دقیقه بنویسید (۵۰۰ قدم).

شب: بعد از شام بدون اینکه چیزی بخورید بلند شوید و آماده ی پیاده روی ۱۵ دقیقه ای در محله تان باشید. سرعت پیاده روی شما کمی از حالت عادی بیشتر باشد، گویی قرار ملاقات با کسی دارید و کمی دیرتان شده است. مجموعه ۱۷۰۰ گام.

نهایتا تمام فعالیت های شما می شود: ۱۰۰۵۰ گام.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 558
  • زمان انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۴
علی


*