سنگ لوزه چیست؟ چند درمان خانگی برای سنگ لوزه

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 45
  • تعداد کل مطالب : 4600
  • بازدید امروز : 8462
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 31168
  • بازدید این ماه : 245076
  • بازدید کل : 6527366
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

سنگ لوزه

سنگ لوزه چیست؟ چند درمان خانگی برای سنگ لوزه

پرشین طب – مقالات پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ زمانی که کلسیم اضافه در لوزه ی فرد ته نشین می شود و در بافت آن ساکن می ماند حالت سنگ لوزه به وجود می آید. بیمارانی که سنگ لوزه دارند نه تنها احساس درد می کنند، بلکه دهان آنها نیز بد بو است.

سنگ لوزه می تواند مقداری مخاط، باکتری و یا تکه ای غذا باشد که در لوزه مانده است. این سنگ به وسیله ی باکتری های سولفور پوشانده می شود و تولید می شود به همین خاطر بوی بدی تولید می کند و همین سبب می شود که تنفس فرد بد بو باشد.

علائم سنگهای لوزه

– درد، تحریک پذیر شدن گلو
– تورم و قرمز شدن لوزه ها
– احساس وجود چیزی در گلو که گاهی بدون درد است
– گوش درد
– بوی بد دهان مزمن
– مشکل در تنفس

درمان های خانگی برای سنگ لوزه

آب نمک

این روش به این صورت است که مقداری نمک را با آب محلول کرده و سپس آن را غرغره کنید و این کار باعث می شود که درد نیز از بین برود و همچنین غرغره کردن باعث مرگ بسیاری از باکتری ها می شود. شما می توانید این کار را به عنوان یک عادت روزمره برای جلوگیری از بیماری هایی مانند سنگ لوزه استفاده کنید. همچنین میتوانید از دهان شویه ها نیز استفاده نمایید. البته بسیاری از دهان شویه ها کار همان آب نمک را انجام می دهند.

سیر

جویدن سیر می تواند واقعا در از بین بردن سنگ لوزه تاثیر گذار باشد. شما باید روزانه چند عدد سیر را بجوید. چراکه سیر می تواند باکتری ها را از بین برده و مواد داخل لوزه را نیز حالت منجمد کند.

سنگ لوزه

سنگ لوزه

دوغ ساده

مصرف دوغ ساده می تواند به عنوان یک روش درمانی معقول در خانه باشد. این خوراکی پروبیوتیک بوده و همین باکتری های مفید کمک به ریشه کن کردن باکتری های مخرب می کنند. این ریشه کن کردن شامل باکتری های موجود در لوزه نیز می شود.

آبلیمو

آبیلمو یکی دیگر از روش های درمان طبیعی سنگ لوزه در خانه به شما می رود. آب لیمو حاوی مقادیر زیادی ویتامین سی است که به حذف سنگ لوزه کمک شایانی می کند. برای درمان سنگ لوزه با آب لیمو کافیست که لیمو فشرده شده به مقدار چند قاشق را در یک فنجان آب گرم محلول کنید و شما می توانید به این محلول تان کمی نمک هم اضافه نمایید.

منبع : naturalnews

  • تعداد بازدید : 26,159
  • زمان انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۴
علی


*