عادت های سالم که می توانید در سال 2016 آنها را انجام دهید

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 8
  • ورودی گوگل : 24
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 11135
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 81905
  • بازدید این ماه : 239904
  • بازدید کل : 6044794
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

عادت های سالم

عادت های سالم که می توانید در سال ۲۰۱۶ آنها را انجام دهید

پرشین طب – اخبار پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ حتی تصور اینکه بخواهیم در صبح هم ورزش کنیم و هم سر کار برویم برای بسیاری از افراد سخت است. اما سال ۲۰۱۶ می تواند زمانش باشد تا شما این کار را به عنوان یک عادت روزمره در زندگی خود جای دهید. وقتی که ورزش کردن اولین کاری باشد که در طول یک روز انجام می دهید دیگر کنار گذاشتن آن برای شما سخت خواهد بود. همچنین عرق ریختن در صبح فواید بیشماری را برای شما به همراه خواهد داشت. می تواند متابولیسم شما را سریع تر کرده و همچنین سطح انرژی شما را بالا ببرد و این کار به شما کمک می کند که راحت تر بخوابید و راحت تر از خواب بیدار شوید. پس بهتره که همین الان کفش های ورزشی و حوله خود را بردارید و برای تمرین کردن آماده شوید.

درمورد بشقاب غذایتان تجدید نظر کنید

یکی از مهم ترین عادت ها در کنار ورزش کردن برای داشتن بدنی سالم، رژیم غذایی شما است. البته نیاز نیست که یک رژیم خیلی سخت و دشوار بگیرید. کافی است فقط از اصول اولیه پیروی کنید. با این کار به روش صحیح نیازهای بدنتان را فراهم خواهید کرد. برای مثال شما می توانید در وعده های هفتگی خود رنگ های طبیعی را بگنجانید. غذاهایی با رنگ های طبیعی ماننند سبزیجات غلات سبوس دار میوه ها و غیره و انجام اینکار اصلا سخت نیست. خوردن یک سیب، فلفل، کدو، کاهو، زغال اخته و بادمجان باعث می شود که شما در رنگین کمانی از خوراکی ها قرار بگیرید.

تمرینات کششی انجام دهید

یکی دیگر از عادت های بسیار خوب انجام تمرینات کششی است. بسیاری از مردم تصمیم میگریند که در سال جدید ورزش را شروع کنند اما اکثر این افراد فراموش می کنند که تمرینات کششی را به برنامه خود اضافه کنند. در حالی که این تمرینات بسیار مفید و مهم هستند. تحقیقات نشان داده که تمرینات کششی تاثیرات بسیار مثبتی در بدن افراد داشته است. این تمرینات نه تنها انعطاف پذیری شما را بالا برده و دامنه ی حرکتی شما را افزایش می دهد بلکه می تواند باعث کاهش استرس شما شود و روی ماهیچه های شما نیز فشار می آورد. تمرینات کششی باعث می شود که آنچه در داخل شما ساخته شده، نمایان شود.

عادت های سالم

عادت های سالم

کمتر پای تلویزیون بنشینید

نهایتا، بسیاری از ما پس از یک روز طولانی وقتی که از سر کار برمیگردیم روی مبل نشده و شروع به تماشای تلویزیون می کنیم. جای اینکه کمی به مغزمان استراحت بدهیم. بهتر است که در سال ۲۰۱۶ تماشای تلویزیون را محدود کنید و به جای آن در کنار خانواده شام بخورید و یا تمرین کنید و حتی می توانید چیزی تولید کنید. هرکاری که شما را خوش حال می کند و فشار را از روی شما برمیدارد را می توانید در پایان یک روز انجام دهید. برای شروع می توانید در ابتدا شاید برنامه ریزی های شما برای شبتان خیلی سریع تمام شود. اما شما می توانید کارهای دیگری کنید مثلا میتوانید آشپزی کنید و یا می توانید در کلاس های مختلف شرکت کنید به جای اینکه فورا روی مبل بنشینید. مهم نیست چه کاری انجام می دهید مهم این است که انجام این کارها از تماشای تلویزیون خیلی بهتر است.

منبع : naturalnews

  • تعداد بازدید : 467
  • زمان انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۴
علی


*