با خواص درمانی سونا آشنا شوید

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 45
  • تعداد کل مطالب : 4563
  • بازدید امروز : 8521
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 20560
  • بازدید این ماه : 178559
  • بازدید کل : 5983449
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

خواص درمانی سونا

با خواص درمانی سونا آشنا شوید

پرشین طب – سلامت | به گزارش پرشین طب سونا می تواند خیلی برای سلامتی بدن موثر باشد. خواص درمانی سونا در صورتی که درست انجام شود برای سلامت جسم و روح مفید می باشد . متخصص طب سنتی حمام های امروزی را بیشتر آب بازی می داند و معتقد است استحمام باید با رعایت تمام شرایط باشد که خود درمان گر می باشد. می خواهیم در این نوشته در مورد خواص درمانی سونا شما را با یک متخصص طب سنتی همراه کنیم.

سونا حمام درمانی محسوب می‌شود

-در استحمام باید تعریق صورت پذیرد و شرایط حمام باید به گونه‌‌ای باشد که فرد در آنجا عرق کند و مواد زائد از طریق پوست خارج شود, بنابراین سونا از حمام‌های درمانی محسوب می‌شود.

-استفاده از داروهای مسهل و ایجاد اسهال خود نوعی درمان است که مواد زائد را از طریق روده‌ها دفع می‌کند. باید دانست کسی که دچار غلبه صفرا یا سوداست باید مسهل مصرف کند البته با تجویز پزشک چرا که مصرف خودسرانه داروهای گیاهی خود عوارض جانبی به همراه دارد.

فواید نوره

-اسماعیلی متخصص طب سنتی می‌گوید: نوره کشیدن یا استفاده از پودر نظافت صرفاً یک کار بهداشتی نیست، بلکه یک روش درمان برای رفع سودا محسوب می‌شود. محل‌هایی که موی زائد بیشتر رشد می‌کند مانند زیر بغل محل وجود غدد لنفاوی است که گاهی وقت‌ها مکانیزم این سلول‌ها تغییر می‌کند و موجب ورم غدد لنفاوی می‌شود که نوره یا پودر نظافت خود موجب دفع سودا از پوست می‌شود.
-کم خوردن در درمان بسیاری از بیماری‌ها موثر است زیرا مادر همه بیماری‌ها کم خوری است. گرسنگی کشیدن مفیدترین دارو است، البته گرسنگی و بیماری با هم جمع یک‌جا نمی‌شوند. گرسنگی کشیدن یا کم کردن غذا در درمان بیماری‌ها بسیار مفید است که در طب جدید به این مسئله توجه ندارند.

منبع : pezeshkan.org

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 522
  • زمان انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
persianteb


*