روش های رهایی از بوی سیگار در منزل

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 13
  • تعداد کل مطالب : 4605
  • بازدید امروز : 3344
  • بازدید دیروز : 18796
  • بازدید این هفته : 22140
  • بازدید این ماه : 315988
  • بازدید کل : 6598278
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

بوی سیگار

روش های رهایی از بوی سیگار در منزل

پرشین طب – دانستنی های پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ یکی از بدترین بوهای و سمج ترین ها بوی سیگار می باشد. رهایی از بوی سیگار در منزل امکان پذیر می باشد؟ در این نوشته می خواهیم روش هایی را برای رهایی از بوی سیگار در منزل به شما بگوییم. در صورت تمایل به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم تا انتهای نوشته با سایت پرشین طب همراه باشید تا از روش های رهایی از بوی سیگار در منزل برای شما بگوییم.

پنجره ها را باز کنید. پنجره ها را باز کنید تا جریان هوا در خانه ایجاد شود و هوای تازه به داخل خانه وارد شود. اگر باد نمی وزید، می توانید پنکه و یا تهویه را روشن کنید تا به عبور هوا کمک کند. بگذارید به مبلمان هوا برسد. اگر می توانید هر یک از مبلمان خانه را به بیرون از خانه ببرید و در معرض هوای آزاد قرار دهید. هوای تازه، بوی سیگار را از بین می برد. اشعه یو وی خورشید نیز بوی سیگار را خنثی می کند.

در همه اتاق ها از مطبوع کننده هوا استفاده کنید. این دستگاه ها هوا را تمیز و تصفیه می کنند. انواع مختلفی از مطبوع کننده ها وجود دارد:

پاک کننده های الکترونیکی هوا که با ایجاد جریان الکتریکی، ذره های عطر را یونیزه می کند و باعث می شود در محفظه ای به دام بیفتند. تجزیه کننده نیز با ایجاد جریان الکتریکی، ذره های عطر را یونیزه می کند، اما این دستگاه ها باعث می شوند که ذره ها به روی کف اتاق بریزند و به جارو زدن نیاز باشد. فیلترهای مکانیکی ذرات هوا با بهره بالا (HEPA) ذرات آلاینده را روی یک فیلتر ذغالی، به دام می اندازند. سپس این فیلترها را می شویند و یا عوض می کنند.

بوی سیگار

بوی سیگار

ممکن است دود روی وسایل نشسته باشد. می توانید با کف، سطوح را تمیز کنید و البته بو را برطرف کنید. دیوارها و سقف را با محلول آمونیاک و الکل گلیکول بشویید و مراقب باشید تا خشک شدن سطوح کسی به آنها دست نزند. می توانید فرش ها را با شامپو تمیز کنید. ملافه ها و پرده ها را در تشت آب و صابون خیس کنید و بشویید. کمی سرکه به این محلول شوینده اضافه کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد. می توانید پرده را در ماشین لباسشویی بشویید. شیشه ها و پنجره ها را با شیشه شوی و پارچه نرم تمیز کنید. چراغ ها و وسایل دکوراسیون را درآورده و تمیز کنید.

بیشتر بخوانید : سیگار کشیدن خطر چه بیماری هایی را افزایش می دهد؟!

دور خانه کاسه سرکه بگذارید. سرکه سفید را در کاسه کوچک لبه دار بریزید و کاسه ها را در اتاق ها قرار دهید و اجازه دهید تا سرکه تبخیر شود. بهتر است در این مورد پنجره ها و درها را بسته نگه دارید تا تاثیر بیشتری داشته باشد. می توانید پارچه ای را با سرکه مرطوب کنید و به آرامی روی دیوارها بکشید.

از جوش شیرین استفاده کنید. جوش شیرین را دور مبلمان، فرش ها و دیگر وسایل خانه بریزید. بگذارید شب بماند و روز بعد جوش شیرین ها را جارو کنید. می توانید به جای سرکه، داخل ظرف یا کاسه جوش شیرین را در همه اتاق ها قرار دهید. از ذغال فعال شده استفاده کنید. یک ظرف کربن فعال را در اتاق پر از دود قرار دهید تا سریع بوی سیگار را به خود جذب کند. توجه داشته باشید که کربن یکی از اجزا فعال بسیاری از فیلترهای HEPA است.

منبع : alodoctor

  • تعداد بازدید : 393
  • زمان انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۵
persianteb


*