چند نکته درباره بهبود و پیشگیری از درد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 13
  • تعداد کل مطالب : 4599
  • بازدید امروز : 1833
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 24539
  • بازدید این ماه : 238447
  • بازدید کل : 6520737
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

پیشگیری از درد

چند نکته درباره بهبود و پیشگیری از درد

پرشین طب – سلامت جسمی | به گزارش پرشین طب؛ اگه در بدن خود درد دارید و می دانید چه کنید ما دو نکته به شما خواهیم گفت تا با استفاده از آن بتوانید منشاء دردهای خود را پیدا کنید و آن ها را در طول مدت زمان کوتاه از بین ببرید. خب حالا با ما همراه باشید با این دو نکته مهم.

نکته شماره ۱

نقاط و منشاء درد را شناسایی کنید

آدرین میراندا، که یک درمانگر فیزیکی و مدیر آموزش پرورش اقامت بالینی کالج touro در شهر نیویورک هست میگوید، منطقه ای که زیر فشار و درد هست ممکن است به مناطق فراتر از منطقه در حال درد مربوط شود. به طور مثال، کفش های پاشنه بلند با پاشنه های سفت و محکم باسن را غیر انعطاف پذیر میکند که باعث درد در زانو میشود.

به دنبال برنامه ی whole-body stretching منع و منشاء از این قبیل درد ها پیدا شد به طور مثال منشاء سردردها میتواند از زانو باشد. برای بهبود آن میتوانید زانوهایتان را به عقب بکشید (خم کنید) شونه هایتان را نزدیک گوش هایتان کنید و سرتان را بالا پایین تکان دهید.

میراندا در همین راستا میگوید: در مواقع درد نقاط گرفته را پیدا کنید و آنرا بکشید (برای آن نقطه حرکات کشیش انجام دهید). بیشتر اوقات ما فراموش میکنیم حرکات کششی را به طور مداوم و آرام انجام دهیم که این مهم موجب افزایش گرفتگی و خمودگی در بعضی نقاط شده که منجر به بعضی درد ها میگردد.

تکته شماره ۲

میز کار خود را ارزیابی کنید

طبق سخنان دنیل ویز، یک متخصص درمان فیزیکی در نیویورک: بیشتر مردم امروزی از درد مزمن گردن و کمر رنج میبرند که ناشی عادات بد است که در روزمره با آن دست و پنجه نرم میکنند که اغلب این عادات در وضعیت بد نشستن در محل کار خلاصه میشود.

چند نکته در بهبود وضعیت میز کار شما :
۱) کیبورد و کامپیوتر هر دو باید دقیقا روبروی شما باشد، به صورتی که بالای صفحه ی مانیتور با چشمان شما در یک خط باشند.
۲) دستان شما باید در زاویه ۹۰درجه باشد و مچ دستان شما باید در حالت طبیعی و خنثی باشد.
۳) باسن و زانو باید در حدود ۹۰درجه خم شده باشند و پاها در حالت استراحت روی زیر پایی قرار بگیرند.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 477
  • زمان انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۴
علی


*