عوامل تاثیر گذار در اشتها - قسمت دوم

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 8
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4533
  • بازدید امروز : 7867
  • بازدید دیروز : 34175
  • بازدید این هفته : 119696
  • بازدید این ماه : 378940
  • بازدید کل : 5713018
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

عوامل تاثیر گذار در اشتها

عوامل تاثیر گذار در اشتها – قسمت دوم

پرشین طب – مواد غذایی | به گزارش پرشین طب؛ عوامل تاثیر گذار در اشتها کدامند؟ در این مبحث می خواهیم در مورد افزایش اشتهبا و سطوح مناسب مواد غذایی برای تنظیم اشتها صحبت کنیم ، در صورتی که شما هم در مورد عوامل تاثیر گذار در اشتها می خواهیم بدانید بهتر است تا انتهای نوشته همراه پرشین طب باشد. عوامل مختلفی در اشتهای یک فرد می تواند موثر باشد. رعایت برخی نکات در مورد اشتها ضروری می باشد.

عوامل اجتماعی
در طی سی سال گذشته مقدار کالری در رژیم مردم دنیا بطور مشخصی افزایش یافته است. اغلب بر این باورند که این افزایش کالری بخاطر افزایش سایز غذا در منوی رستوران‌ها و بسته بندی غذاهاست که ناشی از کاهش هزینه تولید و رقابت بین صنایع و تجارت‌های غذایی است. تلفیقی از این اثر و تبلیغات گسترده برای غذا باعث زیاد شدن اشتهای ما شده است. روانشناسان نشان داده‌اندکه مقدار غذایی که ما مصرف می‌کنیم تحت تاثیر قابل دسترس بودن غذا دارد و هر چقدر غذا بیشتر موجود باشد، فشار جامعه برای مصرف بیشتر می‌باشد.

نمونه بارز آن تبلیغی است که یک محصول آمریکایی در تلویزیون می‌کند و آن را بعنوان وعده چهارم برای آخر شب افراد در نظر می‌گیرد و بیننده را تشویق به اضافه کردن آن غذا به وعده‌های روزانه‌اش می‌کند. متخصصان جهت کم کردن اثر افزودن غذاتوصیه می‌کنندخودتان را به‌گونه‌ای عادت دهید تا بیشتر به علایم فیزیکی اشتها و پری توجه کنید. هدف این است که فقط وقتی بطور جسمانی گرسنه هستید بخورید و وقتی می‌خورید به اندازه‌ای بخورید که احساس رضایت کنید نه پری معده.

عوامل تاثیر گذار در اشتها

عوامل تاثیر گذار در اشتها

همزمان با اینکه یاد بگیرید واقعا چه مقدار غذا نیاز دارید تا اشتهای جسمانی خود را برآورده کنید خود را آماده ‌کنید که چه مقدار خرید کنید و وعده‌های کوچکتری سفارش دهید که مقدار لازم را فراهم آورد نه اینکه بیش از نیاز مصرف کنید.

سطوح فعالیت
بدن ما انرژی را بصورت چربی در بدنمان ذخیره می‌کند. این ذخیره زمانی که مصرف‌مان را بدون افزایش تحرک زیاد می‌کنیم بطور خودکار اتفاق می‌افتد و یا زمانی که فعالیت‌مان را کم می‌کنیم بدون اینکه مقدار مصرف‌مان را کم کنیم و یا حتی اگر بطور همزمان خوراک‌مان را افزایش دهیم و فعالیتمان را کم کنیم. زیست شناسان تکامل تخمین می‌زنندکه اجداد دوره پالئولتیک بطور متوسط روزانه ۱۰۰ کالری بیشتر از ما بخاطر فعالیت می سوزانند ولی اشتهای ما هنوز به اندازه‌ی آنهاست.

بیشتر بخوانید : ۴ راهکار برای افزایش اشتها

این بدان معناست که زندگی مدرن به سمت چاق کردن انسانها پیش می رود. بهمین دلیل در چنین دنیایی شما نمی‌توانید به اشتهای خود اطمینان کنید چون بدن فکر می کند شما سعی به ذخیره چربی دارید که این قدر کم حرکت می‌کنید. ولی با ورزش همه چیز تغییر می‌کند اگر شما به مقدار ۵۰ کالری یا بیشتر از طریق ورزش بسوزانید اشتها بطور خودکار طوری تطبیق پیدا می‌کند که به بدن کمک کند تا بهتر عمل کند و طوری افزایش می یابد تا بتواند ذخایر از دست رفته کبد و ماهیچه‌ها را باز گرداند اما نه به ‌آن اندازه‌ای که مانع کاهش چربی‌های اضافه بدن شود.

مطالعات نشان می‌دهد که وقتی بار تمرینات بدنی افزایش پیدا می کند، مقدار کالری سوزانده شده هم افزایش می یابد. ورزشکارانی که رژیم های آدیپولپتیوم دارند (یعنی بر اساس اشتهایشان می‌خورند نه مقدار کالری) بطور خودکار سوخت کالریشان بالا می‌رود و چربی از دست می‌دهند بنابراین بهترین روش خوردن مقدار درست مطابق با اشتها و افزایش تمرینات بدنی هدفمند می‌باشد.

منبع : zendegionline

  • تعداد بازدید : 316
  • زمان انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۵
persianteb


*