ورزش هایی برای مبارزه با نشانه های اولیه دیابت

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 24
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 11109
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 81879
  • بازدید این ماه : 239878
  • بازدید کل : 6044768
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

نشانه های اولیه دیابت

ورزش هایی برای مبارزه با نشانه های اولیه دیابت

پرشین طب – دانستنی های پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید که احتمال ابتلا به بیماری پیش دیابت را دارید بهتر است که به نکاتی که در این مطلب آمده است توجه کنید. طی بررسی های علوم تجربی مسلما فعالیت های فیزیکی یکی از بهترین راهکار ها برای کنترل میزان قند خون شما است.

در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه تمرینات خود را به نحوی طراحی کنید که باعث کم شدن میزان قند خون و همچنین کاهش وزن شما شود به طرزی که بیشتر از همیشه عرق بریزید.

برای حرکات انفجاری آماده شوید

تمرینات طولانی مدت لزوما تاثیر گذار تر نیستند. طی تحقیقات صورت گرفته توسط دانشگاه وسترن انتاریو کانادا. مقایسه ورزش طولانی با تمرینات انفجاری. از مردم مبتلا به دیابت نوع دو خواسته شد که ۳۰ دقیقه به صورت متوسط ورزش کنند. (۶۵٪ به میزان هدف از تحریک قلبی رسیدند) و به گروه دیگر گفته شد که ورزش خود را به سه قسمت ده دقیقه ای تقسیم کنند ( ۸۵٪ به میزان هدف از تحریک قلبی رسیدند ) از آنها خواسته شد تا ۳ الی ۵ روز در هفته به مدت ۳ ماه این کار را انجام دهند.

نتیجه ی حاصل شگفت انگیز بود، کسانی که به صورت ده دقیقه ای ورزش می کردند سطح هموگلوبین ( نشانگر قند خون ) آنها بسیار وضعیت بهتری نسبت به کسانی که ورزش طولانی می کردند داشت. تقریبا دو برابر.

تمرینات ورزشی خود را بخش بخش کنید

انجام ورزش های فیزیکی در سراسر طول روز تاثیر بیشتری بر کاهش قند خون شما خواهد داشت. بیش از حد ساکن بودن می تواند برای سلامت شما خطر آفرین باشد.

طبق تحقیقات صورت گرفته افرادی که پس از صرف وعده غذایی نزدیک به ۵ ساعت بی تحریک هستند ، به نسبت افرادی که ۲۰ دقیقه فعالیت فیزیکی می کنند ۲۴٪ احتمال بالا رفتن قند خونشان بیشتر خواهد بود.

نشانه های اولیه دیابت

نشانه های اولیه دیابت

روی وزن خود تمرکز کنید

ماهیچه های بدن شما می توانند نقش بسیار مهمی را در تنظیم میزان قند خون ایفا کنند. پس بهتر است که تمرینات قدرتی نیز به ورزش خود اضافه کنید و نگران بروز مشکل نباشید.

طی تحقیقات صورت گرفته مبتلایان به دیابت نوع ۲ که ورزش هوازی و قدرتی را باهم ترکیب می کنند سه برابر بیشتر از کسانی که فقط ورزش هوازی انجام می دهند توانسته اند جلوی افزایش قند خون خود را بگیرند.

در اینجا برای شما برنامه ورزشی قدرتی را آورده ایم که توصیه می شود هر کدام را در یک ست ۱۰ الی ۱۲ تایی بزنید:

پرس سینه

تمرینات جلو پا و پشت پا

پارو نشسته

تمرینات سرشانه

پرس پا

کرانچ

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 481
  • زمان انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۴
علی


*