اتفاقاتی که با خوردن سرکه سیب در وعده های غذایی تان می افتد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 5
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4533
  • بازدید امروز : 8157
  • بازدید دیروز : 34175
  • بازدید این هفته : 119986
  • بازدید این ماه : 379230
  • بازدید کل : 5713308
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

خوردن سرکه سیب

اتفاقاتی که با خوردن سرکه سیب در وعده های غذایی تان می افتد

پرشین طب – تغذیه و بیماری ها | به گزارش پرشین طب؛ ممکن است من این نوشیدنی را سریع بخورم، اما بعد از هربار نوشیدن سرکه ی سیب من احساس می کنم که چیز بدی خورده ام. هیچ اتفاق دیوانه کننده ای رخ نداده اما من احساس خوبی در معده ام ندارم و زیاد آروغ می زنم و فکر می کنم که هرچیز دیگری را که خورده ام باعث حالت تهوع ام می شود. بنابراین این کار میل من را نسبت به غذا خوردن از بین می برد. پس این کار درست نیست.

مصرف سرکه ی سیب بعد از وعده های غذایی بسیار مفید است

اگر میان وعده ها هم باعث سیری شما نمی شود و یا اگر بعد از خوردن یک وعده ی غذایی کامل باز هم احساس گرسنگی می کنید و این احساس دارد برنامه رژیم غذایی شما را بهم می ریزد. یک روش خوب برای این وضعیت وجود دارد. شما می توانید با نوشیدن سرکه ی سیب زمانی که یک وعده کامل غذایی خورده اید و هنوز گرسنه هستید از اشتهای بی دلیل دوری کنید و چون در معده ی شما غذا وجود دارد دیگر حالت تهوع نخواهید داشت علاوه بر آن تمایلی نسبت به خوردن کیک و چیزهای دیگر هم ندارید.

سرکه ی سیب برای دستگاه گوارش شما بسیار خوب است

شاید نتوان این مورد را جزو فواید اصلی سرکه ی سیب دانست، اما خوردن این نوشیدنی باعث بهبود فعالیت دستگاه گوارشی شما می شود و در صورتی که فرد حالت یبوست داشته باشد این نوشیدنی می تواند به عنوان یک ملین طبیعی به خوبی عمل کند.

خوردن سرکه سیب

خوردن سرکه سیب

درصورتی که این ماده را درست مصرف نکنید مری شما آسیب خواهد دید

سرکه ی سیب را مستقیما مصرف نکنید، چرا که حسی مانند آتش گرفتن به شما می دهد. پیشنهاد ما محلول کردن یک قاشق چایخوری سرکه ی سیب با ۸ اونس آب است و نوشیدن آن با یک نی که کمترین اتصال را به زبان شما داشته باشد. این روش خیلی بیشتر قابل تحمل است. البته شاید باز هم حس بدی مانند حس تمرین کردن سخت و عرق ریختن در روز گرم تابستانی را داشته باشید.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 620
  • زمان انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۴
علی


*