اتفاقاتی که با خوردن سرکه سیب در وعده های غذایی تان می افتد

مجموعه: اختصاصی سایت, تغذیه و بیماری ها, مواد غذایی تعداد بازدید: 50
اتفاقاتی که با خوردن سرکه سیب در وعده های غذایی تان می افتد

اتفاقاتی که با خوردن سرکه سیب در وعده های غذایی تان می افتد

پرشین طب – تغذیه و بیماری ها | به گزارش پرشین طب؛ ممکن است من این نوشیدنی را سریع بخورم، اما بعد از هربار نوشیدن سرکه ی سیب من احساس می کنم که چیز بدی خورده ام. هیچ اتفاق دیوانه کننده ای رخ نداده اما من احساس خوبی در معده ام ندارم و زیاد آروغ می زنم و فکر می کنم که هرچیز دیگری را که خورده ام باعث حالت تهوع ام می شود. بنابراین این کار میل من را نسبت به غذا خوردن از بین می برد. پس این کار درست نیست.

مصرف سرکه ی سیب بعد از وعده های غذایی بسیار مفید است

اگر میان وعده ها هم باعث سیری شما نمی شود و یا اگر بعد از خوردن یک وعده ی غذایی کامل باز هم احساس گرسنگی می کنید و این احساس دارد برنامه رژیم غذایی شما را بهم می ریزد. یک روش خوب برای این وضعیت وجود دارد. شما می توانید با نوشیدن سرکه ی سیب زمانی که یک وعده کامل غذایی خورده اید و هنوز گرسنه هستید از اشتهای بی دلیل دوری کنید و چون در معده ی شما غذا وجود دارد دیگر حالت تهوع نخواهید داشت علاوه بر آن تمایلی نسبت به خوردن کیک و چیزهای دیگر هم ندارید.

سرکه ی سیب برای دستگاه گوارش شما بسیار خوب است

شاید نتوان این مورد را جزو فواید اصلی سرکه ی سیب دانست، اما خوردن این نوشیدنی باعث بهبود فعالیت دستگاه گوارشی شما می شود و در صورتی که فرد حالت یبوست داشته باشد این نوشیدنی می تواند به عنوان یک ملین طبیعی به خوبی عمل کند.

خوردن سرکه سیب

خوردن سرکه سیب

درصورتی که این ماده را درست مصرف نکنید مری شما آسیب خواهد دید

سرکه ی سیب را مستقیما مصرف نکنید، چرا که حسی مانند آتش گرفتن به شما می دهد. پیشنهاد ما محلول کردن یک قاشق چایخوری سرکه ی سیب با ۸ اونس آب است و نوشیدن آن با یک نی که کمترین اتصال را به زبان شما داشته باشد. این روش خیلی بیشتر قابل تحمل است. البته شاید باز هم حس بدی مانند حس تمرین کردن سخت و عرق ریختن در روز گرم تابستانی را داشته باشید.

منبع : prevention

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اتفاقاتی که با خوردن سرکه سیب در وعده های غذایی تان می افتد”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار