آیا نگهداری از مواد غذایی در بسته های پلاستیکی مناسب است؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 18
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 9569
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 80339
  • بازدید این ماه : 238338
  • بازدید کل : 6043228
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

آیا نگهداری از مواد غذایی در بسته های پلاستیکی مناسب است؟

پرشین طب – اخبار پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ شاید شنیده باشید که قرار دادن مواد غذایی گرم داخل ظروف پلاستیکی خطرناک باشد. اما آیا واقعا اینطور است؟ کدام غذاها را نباید در ظروف پلاستیکی گذاشت؟ پاسخ به این سوال کمی پیچیده است. نگرانی اصلی از این است که مواد شیمیایی موجود در این ظروف – مانند بیس فنول و فتالات – به داخل غذای شما وارد شوند.

باید بدانید که این مواد شیمیایی بیشتر تمایل دارند که با مواد گرم ترکیب شوند. البته در بسته بندی غذاهای منجمند و همچنین کیسه های برنج گرم از مواد شیمیایی خطرناک مانند بی پی ای استفاده نشده است. ولی بهتر است فرض را بر این بگذاریم که تمامی این کیسه های پلاستیکی حاوی مواد مختلف شیمیایی است.

البته تحقیقات درمورد مضر بودن یا نبودن این ترکیبات شیمیایی همچنان ادامه دارد

چندی پیش یکی از پزشکان مشهور تغذیه درمورد استفاده از این مواد هشدار داد و گفته است که ترکیبات شیمیایی موجود در این بسته های پلاستیکی می تواند با هورمون های شما ترکیب شده و احتمال بروز سرطان ، دیابت و چاقی را در شما بالا ببرد.

اما تحقیقاتی که بارها و بارها توسط استانداردهای غذایی اروپا انجام شده است به این نتیجه رسیده که بی پی ای موجود در بسته های پلاستیکی خطرناک نیست.

متخصصان اف دی ای نیز گفته اند که بدن قادر است به راحتی بی پی ای را شکسته و بعد از مدت کوتاهی که وارد بدن شد آن را به صورت ادرار و مدفوع دفع کند.

دانشمندان زیادی برای اثبات مضر بودن یا نبودن این مواد روی حیوانات ، مدل های ریاضی آزمایش های متعددی به همراه تحقیقات فراوانی انجام داده اند اما با این حال نتیجه ی اثر بخشی که بتواند ما را در انتخاب یاری کند حاصل نشد.

اگر شما می خواهید احتیاط را رعایت کنید بهتر است که مصرف این گونه مواد را کاهش دهید.

بسته های پلاستیکی

بسته های پلاستیکی

برای رعایت جوانب احتیاط فقط کافیست که گوشت و غذاهای گرم خود را داخل ظروف شیشه ای قرار دهید. یا اگر می خواهید غذایی را داخل ماکرویو گرم کنید فقط درب ظرف غذا را به صورت کج روی آن قرار دهید. و برای اینکه متوجه شوید غذا به درجه حرارت لازم برای صرف کردن رسیده است از دماسنج استفاده کنید.

همچنین راه های مختلفی برای مطلع شدن از گرم شدن غذا وجود دارد. برای مثال اگر درحال بخار پز کردن سبزیجات هستید می توانید از صدای چکه چکه بخار آن متوجه گرم شدن آن شوید همچنین روش های مختلفی برای فهمیدن زمان دم کشیدن برنج وجود دارد البته شما می توانید برنج های زود پخت را نیز از فروشگاه ها تهیه نمایید. این روش ها همه و همه راهکارهایی هستند که به شما کمک می کند تا غذای خود را داخل ظرف های پلاستیکی قرار ندهید.

منبع : prevention

  • تعداد بازدید : 485
  • زمان انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۴
علی


*