از فواید بغل کردن همسر بیشتر بدانید

مجموعه: روانشناسی همسران, زناشویی تعداد بازدید: 830
از فواید بغل کردن همسر بیشتر بدانید

از فواید بغل کردن همسر بیشتر بدانید

پرشین طب – روانشناسی همسران | به گزارش پرشین طب یکی از فواید ازدواج کردن رسیدن به آرامش روحی و روانی می باشد ، در این بین بغل کردن همسر حس خاصی را به انسان می دهد ، بغل کردن همسر می تواند دارای فواید زیادی باشد ، ابراز احساس دوست داشتن و عاطفی به همسر حس قشنگی است ، در این نوشته سعی داریم در مورد این موضوع صحبت کنیم ، در صورتی که تمایل دارید تا انتها این متن را دنبال کنید.

واقعیت این است که در آغوش گرفتن همسر، یک مهارت ارتباطی پیشرفته و هدیه‌ای کاملاً عاشقانه است. شاید بعد از گذشت سال‌ها از ازدواج تان دیگر فراموش کرده باشید که مثل ابتدای زندگی هر روز یکدیگر را در آغوش بگیرید.شاید فکر کنید وقتی برای این کار ندارید یا جلوی بچه‌ها نمی‌شود دست دور گردن همسرتان بیندازید. اما واقعیت این است که در آغوش گرفتن همسر، یک مهارت ارتباطی پیشرفته و هدیه‌ای کاملاً عاشقانه است.

بهترین روشی که می‌تواند موفقیت و توانایی شما را در دوست داشتن و عشق ورزیدن به همسرتان تضمین کند. آغوش با خود احساس امنیت و صمیمیت و حمایت به همراه دارد و از سویی دیگر، رفتاری غیرجنسی و محبت‌آمیز است که می‌توانید جلوی بچه‌ها داشته باشید. کافی است همه اعضای خانواده را به ترتیب بغل بگیرید و با آنها صحبت کنید. همیشه سعی کنید صبح پیش از برخاستن، شب قبل از خوابیدن و در طول روز وقتی به خانه می‌رسید همسرتان را بغل کنید. اگر هنوز هم برای این کار دنبال دلیل می‌گردید باید بدانید که محققان می‌گویند وقتی زوجین ۲۰ثانیه همدیگر را بغل می‌کنند، سطح اکسیتوسین در بدنشان بالا رفته و کورتیزول که هورمون استرس است پایین می‌آید. بنابراین معطل نکنید و آغوش به همسرتان هدیه دهید

منبع : tanzimekhanevadeh

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “از فواید بغل کردن همسر بیشتر بدانید”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار