مخصوص آقایان: چگونه از ارضای زنان آگاه شویم؟

مجموعه: دانستنیهای جنسی, زناشویی تعداد بازدید: 214
مخصوص آقایان: چگونه از ارضای زنان آگاه شویم؟

مخصوص آقایان: چگونه از ارضای زنان آگاه شویم؟

پرشین طب – دانستنی های جنسی | به گزارش پرشین طب خیلی از افراد مخصوص در ایران به دلیل شرم و حیا و سیستم آموزشی که وجود دارد از فیزیولوژی جنسی خانم ها آگاهی ندارند ، همین موضوع در زندگی مشترک باعث مشکلاتی می شود. ارضای زنان فرآیند پیچیده ای است و برخی از مردان نمی دانند که چگونه زنان را به ارضا برسانند. در این نوشته نکات جنسی مخصوص آقایان گفته شده است که می تواند در زندگی مشترک به کار بیاید.

یک اورولوژیست و استاد دانشگاه در این باره اظهار داشت: «بهترین راه برای درک این مساله، افزایش آگاهی از فیزیولوژی جنسی شریک زندگی است. مردان باید بدانند که واکنش همه خانم‌ها هنگام ارگاسم یکسان نیست و شدت و ضعف دارد. ولی به‌طور کلی برخی تغییرات را همه خانم‌ها موقع ارگاسم تجربه می‌کنند که مهم‌ترین آنها، ایجاد انقباضات در عضلات کف لگن و رحم، افزایش ضربان قلب و حالت فروکش جنسی است.»

دکتر محمدرضا صفری نژاد همچنین گفت: «توجه به این مساله نیز اهمیت بسیاری دارد؛ خانم‌ها برای رسیدن به ارگاسم، اولا باید رابطه عاطفی خوب با همسر خود داشته باشند و ثانیا برای رسیدن به ارگاسم، نیاز به ۱۵-۱۰ دقیقه زمان همراه با تحریکات کافی و موثر دارند اگر این اتفاق نیفتد، مطمئنا خانمی ارگاسم یا ارضای جنسی را تجربه نخواهد کرد. در صورتی‌که حدود ۹۰ درصد مردان ظرف ۲ دقیقه پس از برقراری رابطه ارضا می‌شوند.» رییس انجمن علمی سلامت خانواده در پایان گفت: «اگر خانمی باوجود برانگیختگی جنسی، تحریک‌های مناسب و صرف مدت زمان کافی نتواند ارگاسم را تجربه کند، به اختلال در ارگاسم مبتلاست.»

منبع : salamaneh

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مخصوص آقایان: چگونه از ارضای زنان آگاه شویم؟”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار