7 نکته مدیریت خشم

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 7
  • ورودی گوگل : 19
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 791
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3976
  • بازدید این ماه : 38964
  • بازدید کل : 6732001
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

مدیریت خشم

۷ نکته مدیریت خشم

خشم احساسات انسانی سالم و طبیعی می باشد که بسیاری از ما آن را در زمان های مختلف از خود نشان می دهیم. با این حال، زمانی که خشم از کنترل خارج می شود می تواند مشکلات عمده ای در محل کار و یا در روابط شخصی شخص ایجاد کند. همچنین خشم می تواند کیفیت زندگی شما را تحت تاثیر بگذارد. اگر از خشم با کمال میل استقبال میکنید ، بدانید که احساسات در شما به مرور خواهد مُرد.

tafakore mosbat

یک نفس عمیق بکشید: زمانی که چیزی یا کسی شما را تحریک می کند، اولین چیزی که شما باید انجام دهید آن است که یک نفس عمیق بکشید. تنفس عمیق ریشه در استدلال علمی دارد، هنگامی که نفس عمیق می کشید، عصب واگ شما در مغز، به بدن شما پیامی با این عنوان منتقل میکند که عضلات بدن خود را آزاد و شل کنید. این فرایند زمانی کارآمد است که شما چند نفس عمیق پشت سر هم بکشید. این عمل را می توانید تا شمارش عدد ۱۰ ادامه دهید.

khashm

تفکر مثبت: در زمان خشم، به خود، چیزهای مثبت بگویید مانند: “این بسیار خوب خواهد بود” و یا “امیدوارم نتیجه دلخواه را بدست آورم.” در زمان مشکلات و بحران شما می توانید با تفکر مثبت آرامش و خونسردی خود را حفظ کنید.

mosigi

موسیقی: یکی از بهترین راه های ممکن برای جلوگیری از خشم، گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود مانند کلاسیک، جاز و یا راک، و هر آنچه که شما مناسب آن زمان می دانید؛ است. موسیقی به شما کمک خواهد کرد که ذهن شما از این وضعیت منحرف و وضعیت عادی شما احیا شود.

faaliate badani

فعالیت بدنی: فعالیت بدنی می تواند یک منبع تخلیه برای احساسات شما باشد، به خصوص اگر شما نمی توانید خشم خود را کنترل کنید. فعالیت های فیزیکی مانند ورزش، راه رفتن، پریدن و یا درگیر شدن در ورزش مورد علاقه خود، احساس شما را بهبود خواهد بخشید.

aramesh

شناخت هدف: از دست دادن خلق و خوی و اجازه دادن به خشم خود و بازتاب این احساسات مخرب می تواند شکاف عمده ای در رابطه با عزیزان، همکاران و دوستان شما بوجود آورد. به یاد داشته باشید که شما می توانید در مورد موضوعی که شما را خشمگین و ناراحت کرده است بحث و گفتگو کنید تا آرامش خود را بدست آورید.

arameshe roohi

مدیتیشن: حقیقت این است که بسیاری از مردم خشم خود را سرکوب و از مقابله با آن اجتناب می کنند. خب مطمئنا انجام این کار در دراز مدت سلامت شما را تحت تاثیر قرار می دهد. برای مقابله با خشم مدیتیشن را امتحان کنید، مدیتیشن شما را آرام و قادر خواهد ساخت که احساسات خود را پردازش کنید، البته اگر آن را روزانه انجام دهید.

bakhshesh

عفو و بخشش: شما می بایست خود و یا دیگران را به دلیل کارهای گذشته ببخشید، این تنها چیزی است که به شما لطمه می زند. این کار از شما فردی بسیار آرامتر و مهربان‌تر می سازد.

منبع : healthmeup

  • تعداد بازدید : 764
  • زمان انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۳
persianteb


*