۵ راه برای افزایش نوشیدن آب بیشتر

مجموعه: اختصاصی سایت, پزشکی, دانستنی های پزشکی تعداد بازدید: 164
۵ راه برای افزایش نوشیدن آب بیشتر

۵ راه برای افزایش نوشیدن آب بیشتر

پرشین طب – دانستنی های پزشکی | به گزارش پرشین طب و به نقل از indiatimes همه ما می دانیم که آب برای بدن ضروری می باشد. بسیاری از افراد بنا به دلایل مختلفی نمی توانند آب بدن خود را مدیریت کنند یا میلی به خوردن آب زیاد در طول روز ندارند. اما با کمیتامل و ابتکار عمل، شما می توانید به راحتی مصرف آب روزانه خود را افزایش می دهد. در اینجا به ۵ راه برای افزایش نوشیدن آب بیشتر اشاره خواهیم داشت. مارا همراهی کنید.

نوشیدن آب

نوشیدن آب

۱/ زمانی که از خواب بیدار می شوید یک لیوان آب بنوشید

قهوه، چای، شیر و … هر کدام را که نسبت به آب ترجیح می دهید می توانید کمی دیرتر بنوشید ، بهتر است زمانی که از خواب بیدار می شوید یک لیوان آب بنوشید. این موضوع به متابولیسم بدن شما کمک بسیاری می کند.

همراه داشتن یک بطری آب

همراه داشتن یک بطری آب

۲/ داشتن یک بطری آب همیشه و همه جا

مهم نیست که شما در خانه یا محل کار هستید ، بهتر است همیشه و همه جا یک بطری کوچک آب کنار خود داشته باشید ، شما می توانید در هر مکانی آب بنوشید.

مواد عطر دار

مواد عطر دار

۳/ به آب مواد عطر دار اضافه کنید

اگر دوست ندارید آب را بصورت خالی بنوشید می توانید با اضافه کردن برخی مواد عطر دار آن را خوشرنگ و خوشمزه تر کنید. اضافه کردن لیمو ، انواع توت ها ، نعناع و برش میوه ها می تواند گزینه های خوبی باشد.

رقابت در نوشیدن آب

رقابت در نوشیدن آب

۴/ رقابت در نوشیدن آب

به عنوان مثال شما برای خوردن آب بیشتر و ترغیب به نوشیدن آب می تواند بین خانواده و همکاران خود رقابت کنید. شما می توانید با این رقابت سالم آب بیشتری را برای بدن خود تامین کنید. این یک دوستی ساده است.

یادآوری

یادآوری

۵/ یادآوری با تلفن همراه

اگر شما فکر می کنید که دچار فراموشی هستید ، می توانید برای یادآوری نوشیدن آب بر روی گوشی خود تنظیم انجام دهید. این موضوع می تواند ایده جالبی برای نوشیدن آب باشد.

منبع : indiatimes

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۵ راه برای افزایش نوشیدن آب بیشتر”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار