اتفاقاتی که پس از کنار گذاشتن خوراکی های قندی در بدن شما رخ خواهد داد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 15
  • ورودی گوگل : 7
  • تعداد کل مطالب : 4528
  • بازدید امروز : 647
  • بازدید دیروز : 26746
  • بازدید این هفته : 35599
  • بازدید این ماه : 294843
  • بازدید کل : 5628921
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

خوراکی های قندی

اتفاقاتی که پس از کنار گذاشتن خوراکی های قندی در بدن شما رخ خواهد داد

پرشین طب – تغذیه و بیماری ها | به گزارش پرشین طب؛ خوراکی قندی می توانند برای بدن مضر باشند البته اگر در حد معمول استفاده شوند بی خطر هستند. اما از انجایی که ما ایرانی در خورد و خوراک‌مان بی توجه هستیم برایمان دردسرساز می شود. حال اگر خوردن خوراکی های قندی را کمتر کنیم چه اتفاقی می افتد؟!

احساس سلامت و انرژی بیشتری خواهید داشت

بسیاری از مردم این نکته را می دانند که منبع انرژی اکثر موجودات گلوکوز است و ما به کمک آن می توانیم انرژی کسب کنیم. پایین بودن قند خون سبب احساس بی حالی و خسنگی میشود شاید باعث ضعف نیز شود. اما با این حال بالا بودن قند خون خطرناک است. قند خون بالا می تواند باعث بروز اختلالات متابولیکی جدی، مسمومیت و کاهش عملکرد مفید بدن شود. پس می توان گفت بسیاری از فعالیت های بدن وابسته به قند خون است.

وزن شما طبیعی و نرمال خواهد بود

وقتی که شما مصرف مواد قندی خود را محدود کنید، وزن شما به مرور کاهش پیدا خواهد کرد. قند نه تنها منبع اصلی کالری است،‌ بلکه به عنوان ترکیب اصلی بسیاری از مواد غذایی ماست، شیرینی ها، کیک ها، فست فود و شیر و …. شما می توانید با محدود کردن این غذاها در رژیم غذایی خود به راحتی وزن خود را کاهش دهید.

روده شما بهتر کار خواهد کرد

وقتی که شما از خوردن یک کیک خوشمزه لذت می برید، دستگاه گوارش شما درحال آسیب دیدن است. خوردن زیاد مواد قندی و شکر می تواند عملکرد دستگاه گوارش شما را کند کرده و به لوزالمعده ی شما آسیب وارد کنید. سعی کنید محصولات سالم را جایگزین مواد قندی کنید تا روده شما مانند یک ساعت مچی دقیق کار کند.

میل زیاد شما به خوردن چیزهای شیرین کم خواهد شد

اعتیاد به شیرینی جات هیچ تفاوتی با اعتیاد به مواد مخدر ندارد. وقتی که شما از خوردن آب نبات لذت می برید و دوست دارید که یکی دیگر هم استفاده کنید، این یعنی اعتیاد به شیرینی جات. اما خبر خوب اینجاست که شما می توانید این اعتیاد را از بین ببرید. وقتی که شما رژیم غذایی خود را تغییر دهید، متوجه خواهید شد که دیگر تمایلی به خوردن شیرینی جات ندارید. و پس از مدتی خواهید دید که نمی توانید مردمی که اعتیاد به شیرینی جات دارند را درک کنید.

khorakihaye ghandi

شما طعم واقعی محصولات را احساس خواهید کرد

آیا شما هنگام چای خوردن حتما از شکر استفاده می کنید؟ آیا خود را متخصص انواع قهوه می دانید اما نمی توانید آن را بدون شکر میل کنید؟ اگر جواب شما مثبت باشد، احتمالا طعم واقی این محصولات را احساس نکرده اید، چرا که به میزان زیادی از شیرینی جات استفاده نموده اید. محصولات زیادی هستند که ما با مقدار زیادی قند از آنها استفاده می کنیم. اگر این کار را کنار بگذارید در ابتدا برای شما طعم نوشیدنی غیر عادی می آید اما پس از چند هفته متوجه خواهید شد که طعم اصلی نوشیدنی بسیار بهتر از طعم آن با قند است.

منبع : blogs.naturalnews

  • تعداد بازدید : 437
  • زمان انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
علی


*