۴ غذای پیشنهادی برای طرفداران رژیم دوکان

مجموعه: اختصاصی سایت, سلامت, سلامت جسمی تعداد بازدید: 263
۴ غذای پیشنهادی برای طرفداران رژیم دوکان

۴ غذای پیشنهادی برای طرفداران رژیم دوکان

با دوکان لاغر شوید! نام عنوانی است که چندی قبل در سایت پرشین طب قرار گرفت. در این نوشته سعی داریم تا ۴ نکته پیشنهادی برای طرفداران این نوع رژیم بیان کنیم که خواندن آن خالی از لطف نیست. دوکان معتقد است با دریافت پروتئین زیاد، کربوهیدرات و چربی کم، می شود بدون خون ریزی و درد و رنج لاغر شد. او می گوید تا وقتی نسبت پروتئین ، چربی و کربوهیدرات دریافتی تان را در برنامه غذایی روزانه حفظ کنید، هر قدر که دل تان بخواهد می توانید غذا بخورید. البته این رژیم یک شرط دارد که شما فقط می توانید غذاهایی را که در لیست دوکان قرار دارد را مصرف کنید.

۱/ سفیده تخم مرغ : سفیده تخم مرغ یکی از غنی ترین منابع پروتئین با کیفیت بالا برای آنهایی است که می خواهند با استفاده از رژیم دوکان یا هر برنامه غذایی دیگر لاغر شوند. این ماده غذایی همچنین انواع و اقسام ویتامین ها به غیر ویتامین C را نیز در خودش جای داده و کالری اش خیلی بالا نیست. اگر تصمیم دارید با رژیم دوکان چند کیلو لاغر شوید این غذاها را در برنامه غذایی روزانه تان دست کم نگیرید.

۲/ ماست یونانی : سرشار از پروتئین ، کم چرب و پرکلسیم است و به از دست رفتن چربی های اضافه بدن کمک می کند.

۳/ چغندر : باورتان نمی شود اگر بگوییم که آب چغندر می تواند یکی از بهترین نوشیدنی ها در حین ورزش کردن باشد. هر چند ممکن است آب چغندر را به عنوان نوشیدنی نپسندند و آن را توی سالاد ترجیح بدهند.

۴/ کلم پیچ : تقریبا اغلب سبزی ها در رژیم غذایی دوکان مجاز هستند ، اما باید حساب کلم پیچ را از بقیه جدا کنید و اهمیت بیشتری به آن بدهید. کلم پیچ نه تنها فیبر زیاد و کلسیم دارد ، بلکه حاوی ترکیبات فلاونوئیدی هم هست که ضدسرطان هستند.

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۴ غذای پیشنهادی برای طرفداران رژیم دوکان”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار