۳ روش برای تحریک کاهش وزن

مجموعه: اختصاصی سایت, سلامت, سلامت جسمی تعداد بازدید: 329
۳ روش برای تحریک کاهش وزن

۳ روش برای تحریک کاهش وزن

درست است که اغلب متخصصان تغذیه توصیه می کنند برای کاهش وزن بهتر است حجم هر وعده تان را کم کرده و در عوض تعداد وعده های را بالا ببرید اما معنی اش این نیست که شما می توانید هر نیم یا یک ساعت یک بار، یک میان وعده کوچک بخورید. یادتان باشد این روش به نه تنها کمکی به لاغری نمی کند بلکه باعث بالا ماندن سطح انسولین خون می شود.

۳ روش برای تحریک کاهش وزن

۱/ به بدنتان حلقه بزنید

برنامه روزانه تان را کمی تغییر دهید در غیر این صورت بدن تان به راحتی فعالیت های شما را پیش بینی کرده و به آن عادت می کند. اگر همیشه صبح ها ورزش می کردید، بهتر است از این به بعد، عصرها تمرین کنید. نوع ورزش تان را تغییر دهید و ۱۰ دقیقه تمرین کاردیو را نیز اضافه کنید علاوه بر این بهتر است قبل از اینکه سراغ تمرینات کاردیو بروید ، چند دقیقه تمرین مقاومتی کنید.

۲/ مدام ورزش کنید

درست است که روند کاهش وزن تان متوقف شده؛ اما دلیل نمی شود که جلسه های ورزش را پشت گوش بیندازید. اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید و دوباره روی دور کاهش وزن بیفتید، باید نسبت به جلسه های ورزش تان متعهد باشید و ۵ بار در هفته در باشگاه یا منزل با شدت مناسب و زمان کافی ورزش کنید.

۳/ مصرف پروتئین را در برنامه غذایی روزانه افزایش دهید

مصرف پروتئین کمک می کند که حجم توده بدون چربی بدن بیشتر شده و متابولیسم افزایش پیدا کند. علاوه بر این پروتئین در مقایسه با منابع کربوهدیرات از جمله نان، بیسکوییت، میوه و … احساس سیری طولانی تری به شما می دهد و مانع از ناخنک زدن در طول روز می شود.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۳ روش برای تحریک کاهش وزن”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار